Apeman A79


Akční kamera, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rozlišení: 16 Mpx, Digitální stabilizace obrazu, Podpora paměťových karet: micro SD, micro SDHC, micro SDXC, Ukládací médium: micro SD, Podporované obrazové formáty: jpg, Video formáty: H.264, MP4, Kapacita baterie: 1050 mAh, Wi-Fi, V balení: Montážní sada přilby. Více info


Cena 1 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Digitální kamera Apeman A79 v černém provedení je vybavena 2,0" TFT displejem a snímačem s rozlišením 16 Mpx. Disponuje nabíjecí 3,7V baterií s kapacitou 1 050 mAh. Záznamy můžete ukládat na paměťové microSD karty s kapacitou do 64 GB. Nabízí funkci otáčení obrazovky o 180°, integrovanou podporu WLAN či dálkové ovládání s dosahem 10 metrů. K dispozici je také vodotěsné pouzdro do hloubky až 40 metrů. Samozřejmostí je externí mikrofon pro dobrý záznam zvuku. Stabilizátor obrazu poskytne snímky bez otřesů.

Externí mikrofon pro lepší zvuk

Apeman A79 se stane oblíbeným společníkem při všech vašich dobrodružstvích. Pyšní se moderním designem a kompaktním provedením. Nabízí 2" TFT displej a 16Mpx snímač se senzorem EIS, který vám umožní zachytit fotografie v přirozených barvách. S kamerou můžete nahrávat videa ve vysokém 4K rozlišení. Pro co nejkvalitnější zvuk je vybavena externím mikrofonem.

Komfortní ovládání a odolné provedení

V případě, že máte kameru umístěnou na self tyči či přilbě, nepochybně oceníte 2,4GHz dálkové ovládání s dosahem 10 metrů. Díky vodotěsnému pouzdru do hloubky až 40 metrů se po dobu tří dnů nemusíte obávat možné koroze nebo tlaku vody.

Kvalitní záběry bez rozmazání

Na stahování vašich záběrů či pro sdílení na sociálních sítích je zde integrovaná podpora WLAN. O kvalitní fotografie bez rozmazání i během otřesů se postará digitální stabilizátor obrazu. Ve výbavě kamery je praktická funkce otáčení obrazovky o 180°.

Obsah balení: kamera A79, vodotěsné pouzdro, externí mikrofon, montážní sada pro jízdní kola, montážní sada přilby, dvě 1 050mAh baterie, USB kabel

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 16 Mpx
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Apeman A79

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi