AntLion ModMic USB


Mikrofon, dynamický mikrofon, USB připojení, On/Off vypínač, Frekvenční rozsah: 50-20000 Hz, Citlivost: 36 mV/dBV, Impedance: 1200 ohm. Více info


Cena 2 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 25 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kabelový mikrofon AntLion ModMic USB s duálním mikrofonním režimem, USB připojením nebo režimem ztlumení mikrofonu je skvělým komunikačním doplňkem pro vaše sluchátka a další zařízení.

AntLion ModMic USB

ModMic USB je vybaven dvěma režimy mikrofonu včetně všesměrové kapsle pro vysílání a špičkového jedno-směrového mikrofonu s potlačením šumu pro hlučné prostředí. Zařízení je špičkový drátový mikrofon, který rozšíří vaše komunikační platformy.

  • Inovativní duální mikrofonní kapsle pro flexibilitu nahrávání
  • Digitální ztlumení zvuku vždy na dosah
  • Lze připojit k libovolným sluchátkům
  • Výjimečná kvalita hlasu

Specifické vlastnosti

  • Flexibilní zvuk - ModMic USB nabízí dva vestavěné mikrofony v jednom zařízení. Jediným přepínačem si můžete vybrat jednosměrnou kardioidní kapsli s potlačením šumu pro hlučné prostředí nebo plně všesměrovou kapsli pro vysoce kvalitní hlasové nahrávky.
  • Režim ztlumení - digitální přepínač ztlumení je elegantním a efektivním doplňkem. Mikrofon můžete okamžitě ztlumit rychlým stisknutím tlačítka a navíc vás na ztlumení mikrofonu upozorní červená LED kontrolka.
  • Připevněte jej k čemukoli - ať už jde o sluchátka nebo jakýkoli rovný povrch, všechny mikrofony ModMics mají stejný patentovaný a oceňovaný systém zapínání. Prémiové lepidlo je bezpečné pro kov, plast, dřevo a další materiály a nezanechává žádné stopy ani poškození. Patentovaný magnetický systém zapínání usnadňuje sundávání.
  • Pokročilý USB - zažijte skvělou digitální kvalitu prostřednictvím mikrofonu s napájením přes USB. Zvuková signatura je navržena tak, aby dokonale zachytila vokály, takže je ideální volbou pro vysílání, streamování nebo chatování s přáteli. Konektor typu A je kompatibilní s většinou zařízení USB, včetně OS PC a PS4.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 50-20000 Hz
Impedance 1200 OHM
Typ mikrofónu dynamický
Citlivost 36 mV/dBV

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AntLion ModMic USB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi