AntLion ModMic Uni


Mikrofon, dynamický mikrofon, 3,5 mm jack připojení, On/Off vypínač, Frekvenční rozsah: 100-10000 Hz, Citlivost: 36 mV/dBV, Impedance: 2200 ohm. Více info


Cena 1 650 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kabelový mikrofon AntLion ModMic Uni s potlačením šumu, režimem ztlumení a univerzální 3,5mm koncovkou je skvělým komunikačním doplňkem pro vaše sluchátka a další zařízení.

AntLion ModMic Uni

ModMic Uni poskytuje flexibilitu a kvalitu. Spolu s jednosměrným mikrofonem s potlačením šumu se tento analogový mikrofon připojuje k jakékoli náhlavní soupravě a chrání před nežádoucím hlukem. Díky univerzálnímu 3,5mm zakončení je mikrofon ModMic Uni flexibilní volbou kompatibilní s téměř každým zařízením na trhu.

  • Prémiový mikrofon s potlačením šumu
  • Snadno dosažitelný přepínač ztlumení zvuku
  • Připojení k libovolné náhlavní soupravě
  • Univerzální 3,5mm zakončení

Specifické vlastnosti

  • Mikrofon s potlačením šumu - ModMic Uni poskytuje vylepšenou kapsli mikrofonu s potlačením šumu pro vynikající zvukový výkon. Kardioidní kapsle potlačuje nežádoucí hluk v pozadí a soustředí se na váš hlas, takže poskytuje čistý a jasný zvuk. Ideální pro použití v hlučném prostředí, jako jsou hry a otevřené kancelářské prostory.
  • Pohodlné ztlumení - rozlučte se s hledáním tlačítka ztlumení v aplikaci. S ModMic Uni je ticho vždy na dosah. Rychlým pohybem palce můžete přepínat mezi ztlumeným a neztlumeným režimem. Ideální pro případ nečekaného přerušení.
  • Připevněte jej k čemukoli - ať už jde o sluchátka nebo jakýkoli rovný povrch, všechny mikrofony ModMics mají stejný patentovaný a oceňovaný systém zapínání. Prémiové lepidlo je bezpečné pro kov, plast, dřevo a další materiály a nezanechává žádné stopy ani poškození. Patentovaný magnetický systém zapínání usnadňuje sundávání.
  • Univerzální kompatibilita - 3,5mm koncovka je opravdu univerzální. ModMic Uni funguje ihned po vybalení z krabice s jakýmkoli zařízením se zásuvným mikrofonním portem a k dispozici je také široká škála příslušenství, které rozšiřuje kompatibilitu s jakoukoli konzolí, XLR rozhraním nebo USB vstupem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Impedance 2200 OHM
Typ mikrofónu dynamický
Citlivost 36 mV/dBV

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AntLion ModMic Uni

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi