Anthem - PC hra

1 549 Kč ? Ušetříte 68 % 499 Kč

Nákupem získáte 4,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akční RPG hra Anthem pro PC je dodávána v podobě kartičky s aktivačním kódem. Má anglickou lokalizaci. Svět Anthem čelí hrozbě v podobě tajemné organizace. Zabránit temné straně ovládnout prastarou technologii můžete jen vy. Vaším domovem je opevněná osada Fort Tarsis. V ní se budete volně pohybovat, mluvit s místními obyvateli a získávat nové mise. Nehostinná prostředí mimo zdi osady vám pomohou přežít čtyři různé zbroje vybavené pohonem a výkonnými zbraněmi. Vaši výstroj i schopnosti pilota vylepšíte po každé úspěšné misi. Plnit úkoly budete až se třemi spoluhráči. Zobrazit celý popis

  • Sleva 68 %

Popis produktu

Dynamické prostředí

Prozkoumejte obrovský svět Anthem, který se neustále rozvíjí, disponuje nepředvídatelným okolím, neočekávanými riziky a nepřáteli. Tento svět je stejně krásný jako nebezpečný. Proto při každé misi musíte vy a váš tým bojovníků neustále strategicky přemýšlet a zvolit si správný exoskelet i zbraně, abyste dosáhli vítězství.

Fort Tarsis

Váš domov ve světě Anthem, Fort Tarsis, je jednou z opevněných osad, v nichž žije několik společenských vrstev na jednom prostoru. Slouží také jako ústřední místo na získávání dalších misí, které plníte pro agenty Corvusu. Ve městě můžete mluvit s místními, a získat tak přehled o tom, co se děje ve světě. Vaše rozhodnutí ovlivní to, jak na vás budou obyvatelé reagovat.

Vyberte si styl hraní

Drsné prostředí mimo Fort Tarsis vám pomůže přežít zbroj s pancířem vybaveným pohonem a výkonnými zbraněmi, které vám poskytnou rychlost a sílu potřebnou k dokončení vašich úkolů. Ve hře máte k dispozici čtyři základní zbroje. Na začátku budete mít přístup k exoskeletu Ranger. Plněním úkolů a poražením nepřátel odemknete další tři zbroje (Colossus, Interceptor a Storm). Také získáte možnost je vylepšovat. Kromě síly obleků se budou zvyšovat i schopnosti vašeho pilota.

Spolupráce je klíč k úspěchu

Důležitou součástí hry je spolupráce. Prozkoumávat svět můžete až se třemi dalšími hráči. Při kooperativních dobrodružstvích vynikne vaše týmová souhra i individuální schopnosti jednotlivých spolubojovníků, kteří si podle stylu hraní zvolí obleky i výzbroj. Nechybí ani možnost náhodného výběru hráčů, takže vždy budete mít po boku někoho, kdo vám kryje záda.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Kód/Voucher
  • Platforma PC
  • Typ hry RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: RPG
Věkové omezení: 16+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAPC00160

Všechny parametry

Recenze Anthem - PC hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Anthem - PC hra