Popis produktu

*** PŘEDOBJEDNÁVKA – V PRODEJI OD: 19. 1. 2024 *** V adventuře Another Code: Recollection zažijete kompletní příběh Ashley Mizuki Robbins. Hra je určena pro herní konzoli Nintendo Switch.

Kolekce Another Code: Recollection

Kolekce pre herní konzolu Nintendo Switch Another Code: Recollection obsahuje dvě plně vylepšené hry původně vydané na Nintendo DS a Nintendo Wii. Nabídnou vylepšený vizuál, 3D prostředí připravené k prozkoumávání, dabing, nové hádanky, cutscény, hudbu a další. Obě hry obsahují volitelné nápovědy a navigační systémy, které mají pomoci novým hráčům.

Another Code: Two Memories

Zcela sama se třináctiletá Ashley vydává na ostrov Blood Edward s jediným cílem - najít svého otce. Dostala od něj dopis, přestože byla přesvědčena, že její otec zemřel. Krátce po příjezdu na ostrov se setkává s tajemným duchem D a objevuje hrad plný záhad a hádanek, které netrpělivě čekají na vyřešení. Prozkoumejte okolí a odhalte pravdu v tomto novém zpracování oblíbené hry Trace Memory.

Another Code: Journey into Lost Memories

Druhý díl pokračování se odehrává dva roky po událostech původní hry a doplňuje fascinující příběh dívky jménem Ashley. Ta se vydává k jezeru Juliet, kde se snaží odhalit, co se skutečně stalo její matce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Another Code: Recollection – Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi