Anker Soundcore Life Dot 2 NC černá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva černá, Bluetooth, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 7 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 35 h, Vestavěný mikrofon, Aktivní tlumení hluku, Certifikace IPX5, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Anker Soundcore Life Dot 2 NC v černé barvě nabízí kvalitní zvuk, ambientní režim a celkovou výdrž až 35 hodin.

Anker Soundcore Life Dot 2 NC

 • Bezdrátová sluchátka s čistým a kvalitním zvukem

 • Technologie Bluetooth pro snadné streamování hudby

 • Odolnost s certifikací IPX5

 • Ambientní mód propustí okolní zvuk a umožní pohodlnou komunikaci s okolím

 • Dlouhá výdrž sluchátek až 7 hodin na jedno nabití

 • Nabíjecí pouzdro nabije sluchátka celkem až na 35 hodin

 • Podpora rychlého nabíjení poskytne 90 minut poslechu za 10 minut

 • Možnost použití každého sluchátka samostatně

 • Aplikace Soundcore pro pohodlné ovládání

 • 4 mikrofony s potlačením okolního ruchu pro snadné vyřizování hovorů

 • Praktická funkce bezdrátového Qi nabíjení

 • Výběr ze šesti velikostí ušních nástavců

Užijte si svobodu s oblíbenou hudbou

Vychutnejte si hudbu ve vysoké kvalitě s opravdu bezdrátovými sluchátky Anker Soundcore Life Dot 2 NC. Díky odolnosti s krytím IPX5 si bez problémů poradí i v deštivém počasí. Sluchátka lze používat také samostatně a pomocí aplikace Soundcore si můžete jednoduše měnit nastavení podle vašich představ. O co nejsilnější zvukový přednes se u sluchátek starají velké 11mm měniče, které jsou navíc podpořeny technologií pro zvýraznění basů. K dispozici je praktický ambientní mód, který propustí okolní zvuk pro pohodlnou komunikaci či bezpečné procházení rušné ulice. Sluchátka jsou vybavena 4 zabudovanými mikrofony s potlačením okolního šumu, takže nejen, že budete skvěle slyšet volajícího, ale také druhá strana vás, ať už jste kdekoli. S určitostí potěší také dlouhá výdrž sluchátek a podpora rychlého nabíjení, která během 10 minut poskytne dostatek energie až na 90 minut poslechu.

Vysoké krytí s certifikací IPX5

Tato opravdu bezdrátová sluchátka disponují odolností s krytím IPX5, díky čemuž vás nezradí ani v deštivém počasí. Vysoce kvalitní zvuk s bohatými basy přitom zajistí 11mm měniče. Při poslechu hudby lze navíc bez problému využít každé sluchátko samostatně.

Aplikace Soundcore

Praktická mobilní aplikace Soundcore vám umožní snadno měnit nastavení sluchátek a upravit poslech hudby přesně podle vašich preferencí. Aplikace je k dispozici v App Store a Google Play pro zařízení s operačními systémy Android i iOS. Sluchátka jsou vybavena 4 mikrofony s potlačením okolního šumu pro snadné vyřizování telefonních hovorů v každé situaci.

Skvělá výdrž

Sluchátka vás ohromí i dlouhou výdrží baterie. Na jedno nabití zvládnou přehrávat hudbu dlouhých 7 hodin a praktické nabíjecí pouzdro jim zajistí výdrž celkem až na neuvěřitelných 35 hodin poslechu. Podpora rychlého nabíjení poskytne během 10 minut dostatek energie až na 90 minut poslechu. Sluchátka nabízí k dispozici také možnost ambientního módu, který propustí okolní zvuk a umožní pohodlnou komunikaci či bezpečné procházení rušné ulice.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Anker Soundcore Life Dot 2 NC černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi