Anker Soundcore Liberty 3 Pro šedá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva šedá, Bluetooth, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 8 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 32 h, Vestavěný mikrofon, Aktivní tlumení hluku, Certifikace IPX4, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skutečně bezdrátová sluchátka Anker Soundcore Liberty 3 Pro v šedé barvě s výjimečným zvukem, personalizovaným potlačením hluku a celkovou výdrží 32 hodin přehrávání.

Liberty 3 Pro

 • ACAA 2.0 - Exkluzivní technologie koaxiálních duálních měničů dodává vysokofrekvenční a nízkofrekvenční zvuk přímo do vašeho ucha bez rušení. Jeho široká zvuková scéna je detailní a prostorná, basy mají hluboký úder, středy jsou svůdné a výšky se lesknou.

 • Personalizované potlačení hluku - Standardní potlačování hluku upravuje šum pouze na základě údajů. HearID ANC analyzuje vaše uši a úroveň tlaku v uchu, aby vytvořil přizpůsobený profil, který optimalizuje redukci hluku a redukuje vnější zvuk tak, aby vyhovoval vašim uším.

 • Fusion Comfort Fit - Sluchátka Liberty 3 Pro mají tříbodový ergonomický tvar a zabudovanou úlevu od tlaku v uších pro celodenní pohodlí. 4 velikosti tekutých silikonových nástavců do uší a flexibilní křidélka zajišťují pevné utěsnění a bezpečné uchopení.

 • Až 32 hodin přehrávání - Vychutnejte si až 8 hodin hudby na jedno nabití a získejte 3 plné nabití z kompaktního nabíjecího pouzdra, abyste si ještě více prodloužili dobu přehrávání. Pouzdro nabíjejte přes USB-C kabel nebo bezdrátovou nabíječku.

Technologie ACAA 2.0 pro revoluční zvuk

Nejnovější generace průlomové technologie koaxiálních měničů poskytuje harmonický zvuk s přesností a ještě většími detaily.

Nová úroveň ponoření

Liberty 3 Pro vám nabízí řadu způsobů, jak přizpůsobit a vylepšit zážitek z poslechu tak, aby byl skutečně váš.

 • Technologie LDAC - Liberty 3 Pro podporuje technologii LDAC pro zážitek z poslechu s certifikací Hi-Res Audio Wireless. Z vašeho zařízení se do sluchátek přenese 3× více údajů, aby se zachoval každý malý detail ve skladbě.

 • Zvuk HearID - HearID Sound analyzuje způsob, jakým posloucháte hudbu, abyste vytvořili přizpůsobený zvukový profil, který je přesně přizpůsoben vašim uším. Může se také použít na všechna vaše oblíbená nastavení EQ pro další přizpůsobení.

 • 3D prostorový zvuk - Vžijte se do centra rozsáhlého trojrozměrného prostorového zvuku a ponořte se do filmů, her a dalších filmů. Algoritmus 3D prostorového zvuku společnosti Soundcore zpracovává zvuková data v reálném čase, aby zvětšil zvukové pole a optimalizoval prostor mezi různými zvukovými prvky.

HearID ANC. Na míru vám a vašemu okolí

HearID ANC je aktivní potlačování hluku, které se přizpůsobuje nejen úrovním hluku kolem vás, ale také vašim uším. Patentovaná technologie HearID studuje způsob, jakým se zvuk pohybuje ve vašich uších, stejně jako úroveň tlaku v uchu. Potom vytvoří přizpůsobený profil, který optimalizuje redukci hluku pro vás, vaše uši a vaše okolí.

 • Prostředí s nízkou hlučností – Nízká úroveň, která je ideální, když vás obtěžuje právě tolik hluku, snižuje tlak v uších pro pohodlí a filtruje zvuky v pozadí na místech, jako jsou parky a knihovny.

 • Středně hlučné prostředí - Účinek potlačení hluku a snížení tlaku v uchu jsou pečlivě vyváženy pro tu správnou úroveň pohodlí a snížení hluku.

 • Prostředí s vysokou hlučností - Když potřebujete maximální redukci hluku v nejhlučnějších prostředích, High level dramaticky sníží hluk produkovaný motory letadel, vlaky, dopravou a dalšími, aby vám poskytl klidný prostor pro relaxaci.

Transparentnost více režimů

Zvolte režim Plně průhledné, abyste propustili všechny okolní zvuky kolem vás. Vokální režim redukuje nízkofrekvenční šum a zesiluje hlasy, zatímco Enhanced Vocal* ještě více zvyšuje hlasitost hlasů. (* Rozšířený hlasový režim bude dostupný později prostřednictvím aktualizace firmwaru).

Vícebodové připojení

Připojte dvě zařízení k Liberty 3 Pro současně, abyste mohli pohodlně a automaticky přepínat mezi médii a hovory.

6 mikrofonů s redukcí šumu AI-Uplink

3 mikrofony na každém sluchátku a algoritmus pro redukci šumu AI zachytí váš hlas, vylepší ho a odfiltrují nežádoucí zvuky na pozadí v reálném čase pro telefonní hovory, při kterých máte pocit, že si povídáte tváří v tvář.

Technologie Fusion Comfort

Patentovaná technologie Fusion Comfort kombinuje ergonomicky tvarované náušníky s příslušenstvím pro přesné přizpůsobení a pohodlí, které vydrží i při těch nejdelších posleších.

 • Uvolnění tlaku vzduchu - Vestavěná konstrukce umožňuje volné proudění vzduchu dovnitř a ven z přední komory řidiče, aby se snížil tlak v uchu pro pohodlné nošení.

 • Tříbodový ergonomický tvar - Rozsáhlý výzkum anatomie ucha umožnil vytvořit nástavce do uší, které obepínají křivky vašich uší a zůstanou pohodlně v poloze po celý den.

 • Tekuté silikonové nástavce do uší - Nástavce do uší vyrobené z roztažitelného tekutého silikonu se ohýbají a přizpůsobí se tvaru prakticky každého zvukovodu pro bezpečné utěsnění.

 • Křidélka do uší naplněná vzduchem - Křidélka do uší se přizpůsobí tvaru vašeho ucha a přilnou k jeho hřebenu pro vynikající stabilitu.

Čas přehrávání a nabíjení

 • Až do 8 hodin na jedno nabití

 • Až do 32 hodin celková doba hraní s pouzdrem

 • Nabíjejte sluchátka 15 minut pro 3 hodiny poslechu

 • Pouzdro nabíjejte přes USB-C kabel nebo bezdrátovou nabíječku

Aplikace Soundcore

Převezměte úplnou kontrolu nad Liberty 3 Pro, přepínejte mezi různými předvolbami ekvalizéru a profily potlačení hluku, upravte dotykové ovládání a další.

 • Přizpůsobitelné ovládací prvky - Upravte dotykové ovládání na každém sluchátku tak, aby vyhovovalo vašemu stylu

 • Správce Bluetooth - Uložte si až 7 zařízení a vyberte si, která dvě použijete pro své současné vícebodové připojení, abyste zvýšili pohodlí

 • Různé režimy EQ - Najděte ideální nastavení zvuku pro vaše uši. Vytvořte si vlastní profil ekvalizéru, vyberte si z 22 různých žánrových předvoleb

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Anker Soundcore Liberty 3 Pro šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi