Anker EufyCam 2 Pro Single Cam

IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Noční vidění, Způsob použití: externí. Více info

Popis produktu

IP kamera Anker EufyCam 2 Pro nabízí záznam videa 2K v rozlišení 2304 × 1296 px, maximální výdrž baterie 1 rok, noční vidění, krytí IP67. Záznam je chráněn 256bitovým šifrováním. Součástí balení je napájecí kabel a příslušenství pro upevnění. Kamera vyžaduje k provozu základnu Eufy HomeBase 2.

Záznam v rozlišení 2K

IP kamera Anker EufyCam 2 Pro se stupněm krytí IP67 a záznamem videa 2K v rozlišení 2304 × 1296 pixelů dokáže zachytit zorné pole až 140°, takže přesně uvidíte, co se děje u vás doma i v jeho okolí. Vyhněte se častému nabíjení baterie a užijte si až 1 rok výdrže na jedno nabití. Objektiv se světelností f/2.0 a vysoce citlivý snímač umožňují zachytit více světla a zvětšit celkovou sledovanou plochu. Výsledkem je vynikající kvalita obrazu při nočních nahrávkách. Kameru lze snadno připevnit pomocí magnetické podložky nebo šroubů.

Funkce

  • Vestavěná technologie AI identifikuje a zaostří na osobu na snímku
  • Snížení počtu falešných poplachů pomocí funkce, která rozlišuje lidi od jiných objektů
  • Při detekci pohybu obdržíte během několika sekund upozornění na chytrý telefon
  • Přizpůsobte oblast, kde má detekce probíhat, abyste dostávali pouze ta nejdůležitější upozornění
  • Díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu můžete mluvit s kýmkoli, kdo se přiblíží k vašemu domu, ať už je to kurýr nebo rodina
  • Kamera je vybavena integrovanou sirénou o hlasitosti 100 dB, která se aktivuje v případě neoprávněné manipulace

Konektivita

Připojte své zařízení k Apple HomeKit, Google Assistant nebo Amazon Alexa a získejte úplnou kontrolu nad dohledem. K zašifrovaným datům máte přístup pouze po přihlášení k účtu. Základna HomeBase 2 (není součástí dodávky) s 16GB úložištěm funguje jako záznamová zařízení a Wi-Fi repeater, který zesiluje signál a rozšiřuje oblast pokrytí vaší sítě Wi-Fi. Kamera a základna Home Base se spárují pomocí tlačítka.

Eufy Security

Aplikace Eufy Security pro chytré telefony je k dispozici pro systémy Android a iOS. Umožňuje nejen nastavit uživatelský účet, ale také sledovat monitorovaný prostor v reálném čase, prohlížet dříve pořízené záznamy nebo přistupovat k dalším kamerám připojeným k domácí síti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 2304x1296
Způsob použití externí
Noční vidění Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Anker EufyCam 2 Pro Single Cam

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi