4,9 / 5

96.7% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Přemýšlíte, jaké by asi bylo, odstěhovat se na pustý ostrov a upravit si ho podle svých nejtajnějších představ? Právě to si teď můžete vyzkoušet ve hře Animal Crossing: New Horizons, kterou si zahrajete díky Nintendo Switch. Na ostrově vás samozřejmě čeká spousta práce, ale také kamarádů v podobě mluvících zvířátek a dalších hráčů, které můžete navštěvovat na jejich vlastních ostrovech. Animal Crossing přináší skvělou zábavu nejen na dlouhé večery. Co dalšího skrývá hra, která se rychle vyhoupla do žebříčku 10 nejprodávanějších her na Nintendo Switch?

 

Animal Crossing je ideálním parťákem nejen do dlouhých večerů

Představte si svět, kde vám pro získání lahodného jídla stačí zatřást stromem a mluvící mýval vám schválí hypotéku. Jedná se vlastně o simulátor života a pokud jste fanoušky legendární hry The Sims, rozhodně si nemůžete nechat uniknout ani Animal Crossing. Nicméně, zatímco The Sims se mohlo zvrhnout v pěkné drama, na ostrově ve světě Animal Crossing vás čeká pouze relax a spousta venkovních aktivit, u kterých si příjemně odpočinete. Zapomeňte na všechny trable všedního světa a vyrazte na idylickou dovolenou! Užijete si milou, propracovanou grafiku a dechberoucí krajinu s bezpočtem roztomilých postaviček.

Hit Nintendo Switch, který si získal srdce milionů fanoušků

Hra Animal Crossing: New Horizons je nejnovějším přírůstkem série, kterou jste si poprvé mohli zahrát už v roce 2001. Fanoušci této hry si na nový přírůstek počkali více než dekádu a ačkoli je hra určena pro děti od 3 let, získala si především vyšší věkové skupiny. Brzy po vydání se hra stala hitem a obsadila čestné místo v žebříčku nejprodávanějších her na herní konzoli Nintendo Switch. O co tedy jde?

Ve hře můžete hrát sami za sebe, nebo také za někoho úplně jiného. Svůj herní avatar si navrhněte, učesejte a oblečte podle toho, na co máte zrovna chuť. A pak už hurá na dovolenou! Animal Crossing vás nechá vybrat, zda chcete mít svůj ostrov na jižní nebo severní polokouli. Díky tomu se budou roční období střídat stejně jako v místě vašeho bydliště. Ve hře je také několik druhů počasí a každý drobný detail si můžete vychutnat ve Full HD. Teď už se ale pojďme podívat na příběh Animal Crossing!

Na začátku hry vás mluvící mýval Tim Nook vypraví na pustý ostrov, kde si osvojíte nový život v divoké přírodě. Ten ale něco stojí a ani ve hře nic nedostanete zadarmo. Hodný mýval vás nicméně vybaví půjčkou a základním obydlím – stanem, který se stane vaším novým domovem (ovšem pouze dočasným – pokud budete chtít).

Na ostrově musíte pracovat a vydělávat, abyste svou půjčku mohli splatit (a pak si vzít další půjčku, díky které si otevřete vlastní obchod). Vaším úkolem tak bude sbírání materiálů a vyrábění nejrůznějších věcí, od nářadí až po nábytek. Hra je ale především o zábavě a fantazii se meze nekladou! Dejte si na čas a hrajte hru v takovém tempu, které vám vyhovuje. Ve hře neexistuje žádný game over, neměří se vám čas a v podstatě nemůžete udělat chybu.

Poznávejte ostrov a navštěvujte kamarády

Vždycky jste chtěli kamarády nalákat na svou sbírku motýlů? Vzhůru do toho! Sbírku místního muzea můžete rozšiřovat nejen o motýly, ale i o nejrůznější brouky, vykopávky, o které zavadíte při průzkumu ostrova, obrazy a mnoho dalšího. Na ostrově je živo a nudit se tu rozhodně nebudete. Kromě lovení motýlů si vyzkoušejte třeba rybaření nebo zahradničení, a když budete úspěšní, můžete si přilepšit prodejem ryb, ovoce nebo čehokoli, co vám cvrnkne do nosu.

Aby vám šla práce od ruky, budete potřebovat různé nástroje. Až posbíráte dostatek surovin, můžete si vyrobit třeba sekeru. Pak už nic nebrání vašim truhlářským schopnostem a tomu, abyste si sami od píky sestavili například budku pro ptáčky, novou postel a spoustu dalších užitečných a hezkých věcí, kterými se rozhodnete zaplnit ostrov nebo vyzdobit svůj příbytek. Jak se budete zlepšovat, budete objevovat také další a další návody, se kterými jednoduše vyrobíte cokoli, co si zamanete. Seznam věcí, které si v Animal Crossing: New Horizons můžete vyrobit, je opravdu velký.

Hru ale nemusíte hrát sami. Na jednom zařízení (a na jednom ostrově) si zahrajete ve čtyřech, na jednom ostrově (z více zařízení) vás pak může být až 8. Své kamarády můžete navštěvovat také na jejich ostrovech a vést tak poměrně rušný společenský život. Seďte spolu na pláži a klidně pozorujte, jak zapadá slunce. Ostatní postavy ve hře jsou téměř neustále veselé a rády, že vás vidí. Čím lépe se seznámíte, tím zajímavější věci vás pravděpodobně čekají!

Animal Crossing: New Horizons jsou zkrátka jedny velké prázdniny. Ve hře je neustále co objevovat, takže vás dokáže zabavit opravdu na dlouhé a dlouhé hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Dětské
Lokalizace anglická

Hodnocení

4,9 / 5

8 recenzí Animal Crossing: New Horizons

96.7% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Luděk

1. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Milá grafika
 • Návyková hra, která nutí hrát prakticky denně
 • Typicky rodinná hra
 • Mnoho zábavných nápadů a činností

Návyková a velice poutavá hra pro celou rodinu, u které vydržíte dlouhé měsíce. Stále je ve hře co dělat, grafika je milá, úkoly zábavné a nuda nehrozí. Určitě doporučuji, jedna z nejlepších her na Nintendo Switch.


Stepanka

29. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Cena
 • Rychlost dodani
 • Nic me nenapada
 • Nic

Vse bylo v poradku.


PETR

1. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáMiroslav

30. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Průměrná


 • návykovka a super hra na volný čas
 • srozumitelnost
 • hratelnost
 • ovládání
 • cena

Dcera je nadšená, ale je nutné jí včas nintendo sebrat z ruky, protože jinak by pařila celou noc.