Android TV Zobrazit popis

Chcete si přes televizi pustit video na YouTube, zahrát si akční střílečku nebo si do ní stáhnout oblíbenou aplikaci? Není problém. Doba, kdy televize byla jen na filmy, je dávno pryč. S Android TV vás čeká nepřeberné množství zábavy, ze které si vybere každý člen domácnosti to pravé. A ovládání? To je hračka.

Počet HDMI portů ?

Duální tuner

Výška

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Produkty

Operační systém Android ve zkratce

Android je operační systém, který usnadňuje ovládání chytrých telefonů, tabletů a dnes už i televizí. Co se týká mobilních telefonů a tabletů, tak jde o vůbec nejpoužívanější operační systém na světě. Firma vznikla v roce 2003, v roce 2005 ji odkoupil Google a v roce 2008 se na trhu objevil vůbec první telefon s Androidem. Dnes jsou jím vybavené i smart televize.

Surfujte na vlnách Android TV

Operační systém Android televizi promění v multimediální centrum. Díky němu si můžete přehrávat videa z YouTube, stahovat si do televize aplikace, hry nebo vyhledávat informace na internetu. Android televizi si zkrátka pomocí aplikací, které si stáhnete na Google Play, přizpůsobíte svým potřebám. Stejně jako mobilní telefon. 

Celý systém se samo sebou pravidelně aktualizuje a jeho součástí je i hlasové vyhledávání (Google Assistant), takže můžete televizi ovládat slovně.

Android TV nabízí mnoho výrobců

Android TV už dnes nejsou ničím výjimečným jako ještě před pár lety. Například Sony televize se těší velké oblibě nejen díky technologii ClearAudio+, která doladí zvuk televizoru. Televize Philips vám zase kromě smart funkcí poskytnou technologii Ambilight, která osvětluje postranní stěny u televize, a tak umocňuje filmový zážitek. Android TV najdete i v portfoliu společnosti TCL.