Android tablety Zobrazit popis

Kdekdo dnes už tablet využívá naprosto běžně místo klasického počítače. Patříte mezi příznivce Android tabletů? Aby taky ne. Operační systém Android můžete najít na tabletech mnoha značek, což vám dává svobodu výběru a jistotu, že tablet, který si vyberete, bude opravdu perfektní a přesně podle vašich přání.

Produkty

Historie operačního systému Android se začala psát už v roce 2003. A zatímco na chytrých mobilních telefonech dominoval hned od začátku, dominantním operačním systémem na tabletech je od roku 2013. Založený je na Linuxovém jádru a jeho vývoj zaštiťuje společnost Google. 

Jste na operační systém Android zvyklí z vašeho chytrého mobilního telefonu? Pak není divu, že na této stránce hledáte tablet se stejným operačním systémem. A možná i od stejné značky, od jaké máte mobilní telefon. Android tablety nabízejí při výběru značky značnou flexibilitu. Ostatně, posuďte sami – v naší nabídce najdete Lenovo tabletyHuawei tablety nebo třeba tablety Samsung.

Jaký Android tablet vybrat?

Potřebujete si občas zapsat rychlou poznámku nebo poslat e-mail, sem tam něco zkontrolovat na internetu? Pak vám možná postačí tablet s menší obrazovkou. Menší velikost je praktická především pokud nosíte tablet celý den s sebou. Nejmenší jsou v naší nabídce Android tablety se 7palcovým displejem.

Jestli je vaším cílem používat tablet spíše pro uměleckou tvorbu nebo máte v plánu shlédnout rozsáhlou filmovou videotéku, pak rozhodně doporučujeme sáhnout po Android tabletu s co největší obrazovkou – Android tablet s 10,5palcovým displejem patří nejen k největším, ale i nejčastějším modelům.

Ať už budete v tabletu ukládat materiály pro své umělecké portfolio, filmové trháky na osamělé večery, nebo cokoliv jiného, paměť tabletu bude velmi pravděpodobně jedna z prvních věcí, která vás bude zajímat a bude vaším kritériem při výběru.

Android tablety jsou dostupné s vnitřní pamětí od 8 GB až do 128 GB. Standardem jsou modely s pamětí 16 GB. Kdyby to však někomu nestačilo, většina modelů Android tabletů nabízí ještě možnost rozšíření paměti pomocí SD paměťové karty.