Amica WFBA 2030 DL

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednozónová vinotéka Amica WFBA 2030 DL v černé barvě je zařazena do energetické třídy A. Její čistý vnitřní objem dosahuje 57 l. Její kapacita je skladování 20 ks lahví vína. Elektronické ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Nastavitelná teplota se pohybuje v rozsahu 5 - 20 ° C. Rozmrazování se realizuje automaticky. Pro bezpečnost je vinotéka Amica WFBA 2030 DL vybavena alarmem zvýšené teploty a alarmem otevřených dveří. Vnitřní výbavu tvoří 5 polic z bukového dřeva a praktické LED osvětlení. Dvířka jsou vybavena UV ochranným sklem a lze je v případě potřeby otočit. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Design

Jednozónová vinotéka Amica WFBA 2030 DL je určena zejména pro široké využití na uskladnění lahví, ať už v domácnosti nebo restauračních zařízeních. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí teplot 5 - 20 ˚C a je možná regulace teplot elektronickým termostatem. Nabízí příjemný design v černé barvě. Ovládací panel je umístěn ve vrchní části a nabízí velmi jednoduché a intuitivní nastavení teploty.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 5 polic na lahve, vyrobených z bukového dřeva. Celková kapacita chladničky je dostačující pro pohodlné uskladnění až 20 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích. Navíc je vybaveno UV ochranným sklem.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 5
  • Třída energ.účinnosti A
  • Celkový čistý objem 57 L
  • Celkový hrubý objem 62 L
  • Kapacita lahví 20

Další vlastnosti

Značka: Amica
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5-20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 29,5 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 25 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 5
Celkový čistý objem: 57 L
Celkový hrubý objem: 62 L
Kapacita lahví: 20
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Roční spotřeba energie: 138 kWh
Klimatická třída: ST

Ostatní

Kód produktu: 1179030

Všechny parametry

Recenze Amica WFBA 2030 DL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica WFBA 2030 DL