Amica WBA 2455 DB


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 63 l, Roční spotřeba energie: 157 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Kapacita: 24 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 59 cm, Výška: 45,5 cm, Hloubka: 56,3 cm. Více info


Cena 17 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 176 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednozónová vestavná vinotéka Amica WBA 2455 DB v černé barvě s jejím čistým vnitřním objemem dosahuje 63 l. Její kapacita skladování je 24 ks lahví vína. Elektronické ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Nastavitelná teplota se pohybuje v rozsahu 5-20 °C. Rozmrazování se realizuje automaticky. Pro bezpečnost je vinotéka Amica WFBA 2030 DL vybavena alarmem zvýšené teploty a alarmem otevřených dveří. Vnitřní výbavu tvoří 3 police z bukového dřeva a praktické LED osvětlení. Dvířka jsou vybavena UV ochranným sklem a lze je v případě potřeby otočit.

Design

Jednozónová vestavná vinotéka Amica WBA 2455 DB je určena zejména pro široké využití na uskladnění lahví, ať už v domácnosti nebo restauračních zařízeních. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí teplot 5-20 ˚C a je možná regulace teplot elektronickým termostatem. Nabízí příjemný design v černé barvě. Ovládací panel je umístěn ve vrchní části a nabízí velmi jednoduché a intuitivní nastavení teploty.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 3 polic na lahve, vyrobených z bukového dřeva. Celková kapacita chladničky je dostačující pro pohodlné uskladnění až 24 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích. Navíc je vybavena UV ochranným sklem.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 63 L
Kapacita lahví 24
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica WBA 2455 DB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi