Amica VD 1442 AR

Produkt je možné rezervovat na prodejně –

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Amica VD 1442 AR v retro designu je díky svému úspornému chodu zařazována do energetické třídy A ++ a její roční spotřeba elektrické energie je jen 172 kWh. Dvoudveřová chladnička je navzdory svému výkonu mimořádně tichá, její hlučnost dosahuje pouze 40 dB. Z celkového užitného objemu chladící části připadá 164 litrů a mrazicí části 44 litrů. Vnitřní vybavení chladící části je tvořeno praktickými 4 skleněnými poličkami, na které můžete pohodlně uložit vaše potraviny. Tři jsou výškově nastavitelné, také nechybí ani zásuvka na zeleninu a ovoce. Mrazák má skleněnou polici. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladničky. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG RDB72721AW

AEG RDB72721AW

Kombinovaná chladnička AEG RDB72721AW v bílém provedení patří do energetické třídy A ++. K dispozici je 259 litrový užitný objem, ze kterého má chladící část 209 litrů a mrazící část 50 litrů.…

 • Šířka: 54,5 cm
 • Výška: 159 cm
 • Hloubka: 60,4 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladící část

Díky dostatečně velkému objemu chladničky a její šikovnému vnitřnímu uspořádání můžete do ní bez problémů uložit nákup i pro větší rodinu. Její elegantní a jednoduchý design dokonale ladí téměř do každé kuchyně. Chladící část kombinované chladničky Amica VD 1442 AR je umístěna dole a její kapacita je 164 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 4 poličky vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla, plastová zásuvka na zeleninu a ovoce, 3 dveřní poličky, které umožní prakticky a přehledně uspořádat drobné potraviny. Vnitřní prostor s LED osvětlením je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení žárovkou. Chladící část se odmrazuje automaticky. Termostat je ovládán mechanicky.

Mrazící část

Mrazák umístěném v dolní části s kapacitou 44 litrů má mrazicí kapacitu 2 kg / 24 hodin a vaše potraviny udrží při případném výpadku proudu čerstvé až 12 hodin. Vnitřní vybavení tvoří vyjímatelná polička v plné šíři.

Energetická třída A ++

Energetická třída A ++, používaná v chladničkách Amica, znamená nižší spotřebu elektrické energie oproti třídě A. Díky tomu mají zákazníci nižší účty za elektřinu a tím pádem šetří i peníze. Protože každá chladnička pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce, energetická třída je jedná z klíčových vlastností.

Automatické rozmrazování u chladničky

Pohodlí a úspora energie díky systému automatického odmrazování chladničky. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 55 cm
 • Výška
  Výška 144 cm
 • Hloubka
  Hloubka 61,5 cm

Další vlastnosti

Značka: Amica

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šířka: 55 cm
Výška: 144 cm
Hloubka: 61,5 cm
Hmotnost: 41 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 172 kWh
Klimatická třída: ST
Akumulační doba: 12 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: nahoře
Čistá kapacita mrazničky: 44 L
Mrazící výkon: 2,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 208 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 164 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1171101

Všechny parametry

Recenze Amica VD 1442 AR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se