Amica VC 1802 AFX nerezová

Zobrazit


Šířka: 54.5 cm, Výška: 180 cm, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

No Frost kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX s mrazničkou umístěnou dole je v nerezovém provedení. Čistý celkový objem chladicí části je 180 l. Vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné poličky z bezpečnostního skla, zásuvka VitaControl Plus, Fresh zone, 3 dveřní přihrádky, držák na láhve a LED osvětlení. Mrazicí část v objemu 70 litrů je vybavena 3 plastovými průhlednými zásuvkami. Mrazicí kapacita mrazničky dosahuje 3,5 kg/24 h a akumulační doba při výpadku proudu 19 hodin. Termostat kombinované chladničky Amica VC 1802 AFW je ovládán elektronicky. Hlučnost 41 dB.

Systém No Frost

Systém No Frost zaručuje, že nikdy nebudete muset mrazničku rozmrazovat. Díky systému cirkulace studeného vzduchu mají potraviny zajištěnou optimální a stálou teplotu, přebytek vlhkosti je odváděn ven, takže v prostoru mrazničky nevzniká námraza.

Chladicí část

Chladicí část kombinované chladničky Amica VC 1802 AFX je umístěna nahoře a její kapacita je 180 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 3 poličky vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla, plastová VitaControl Plus zásuvka na zeleninu a plastová přihrádka Fresh zone, 3 dveřní poličky a držák na láhve. Vnitřní prostor s LED osvětlením je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení žárovkou. Termostat je ovládán elektronicky.

Fresh Zone

Díky dostatečně velkému objemu chladničky a jejímu šikovnému vnitřnímu uspořádání do ní můžete bez problémů uložit nákup i pro větší rodinu. Elegantní a jednoduchý design dokonale ladí téměř s každou kuchyní. Díky Fresh Zone speciální komoře, zůstanou potraviny, které do ní vložíte, až třikrát déle čerstvé a uchovají si všechny potřebné nutriční hodnoty. Komora si udržuje nižší teplotu, než je ve zbytku chladničky.

Supermrazení

Tato funkce dovoluje zkrátit dobu zmrazení potravin na nezbytné minimum. Její využití umožňuje rychle zmrazit velké porce potravin, což zaručuje zachování všech přírodních vlastností potravin a jejich delší skladování. Supermrazení možné nastavit na 24 nebo 48 hodin. Po uplynutí této doby se funkce automaticky vypíná.

Mrazicí část

Mrazák umístěný v dolní části s kapacitou 70 litrů má mrazicí kapacitu 3,5 kg / 24 hodin a vaše potraviny udrží při případném výpadku proudu čerstvé až 19 hodin. Vnitřní vybavení tvoří tři průhledné plastové zásuvky pro pohodlné odkládání potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 54.5 cm
Výška 180 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Amica VC 1802 AFX nerezová

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Petr

12. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Vzhled
  • Velikost
  • Uspořádání
  • Osvětlení
  • Ovládání
  • V zásuvce na zeleninu se tvoří vrstva ledu i při nastavení nejnižšího výkonu