Amica VC 1752 AX


Šírka: 54 cm, Výška: 176 cm, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 8 999 Kč

Sleva 14 % z ceny doporučené výrobcem: 10 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 89,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Amica VC 1752 AX v nerezovém provedení. Systém NoFrost v této chladničce nabízí automatické rozmrazování chladicí části. Chladnička je umístěna nahoře a její objem je 187 l. Vnitřní výbavu tvoří 4 + 1 skleněné poličky z bezpečnostního skla, LED osvětlení, 3 dveřní poličky a plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. Mrazák má objem 75 l a jeho výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 3,5 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až19 hodin. Maximální hlučnost chladničky Amica VC 1752 AX dosahuje 39 dB.

Systém NoFrost

Systém NoFrost zaručuje, že nikdy nebudete muset mrazničku rozmrazovat. Díky systému cirkulace studeného vzduchu mají potraviny zajištěnou optimální a stálou teplotu a přebytek vlhkosti je odváděn ven. V důsledku toho v prostoru mrazničky nevzniká námraza. Kombinovaná chladnička Amica VC 1752 AX má automatické odmarzování v chladicí části. Kombinovaná chladnička nabízí dostatečně velký objem. Chladicí část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. Pro pohodlné otevírání je vybavená zapuštěným zabudovaným madlem.

Chladicí část

Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Chladicí část kombinované chladničky je umístěna nahoře a její kapacita je 187 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 4 +1 poličky vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla, plastová zásuvka na zeleninu, 3 dveřní poličky. Vnitřní prostor s LED osvětlením je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení žárovkou. Termostat je ovládán elektronicky.

Mrazicí část

Mrazák umístěném v dolní části s kapacitou 75 litrů má mrazicí kapacitu 3,5 kg/24 hod a vaše potraviny udrží při případném výpadku proudu čerstvé až 19 hodin. Vnitřní vybavení tvoří tři průhledné plastové zásuvky pro pohodlné odkládání potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 54 cm
Výška 176 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica VC 1752 AX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno