Amica TXB 118 TCKGX

  • Doprava zdarma

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 77 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3600 W, Typ čištění: Katalýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11,


Cena 10 790 Kč

107,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Amica TXB 118 TCKGX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Je spolehlivým pomocníkem při přípravě různých jídel, ať už koláčů, masa nebo příloh. S 11 funkcemi, včetně grilu a teplovzdušného ventilátoru vykouzlíte ty nejlahodnější pokrmy pro sebe i své blízké. Objem dosahuje 77 litrů. S funkcí super rychlého ohřevu ohřejete troubu na 150 °C již za 3 minuty! Můžete se tak naplno věnovat vaření. Digitální displej a programátor umožní nastavit čas přípravy jídla. Zamačkávací podsvícené knoflíky vytváří zajímavý design výrobku. Obsah balení: 1x rošt, 2x plech.

 

 

Jednoduchá obsluha

Elegantní a ergonomické zamačkávací knoflíky umožňují snadnou údržbu ovládacího panelu. Na zamačkávacích knoflících se nachází čitelné, podsvícené piktogramy, které vám usnadní obsluhu trouby. Svítící prstenec i při zasunutém knoflíku navíc signalizuje, že je trouba zapnutá.

Amica BakingPro System

Díky systému BakingPro System se už nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet, a to díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečeny jak uprostřed, tak i po okrajích, a to díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla po celém prostoru trouby. Trouba Amica TXB 118 TCKGX má mnohem větší objem, a to až 77 l, díky kterému je možné pečení najednou na více úrovních.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy plechů zajišťují snadnou manipulaci s plechy, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby. Celý plech se vysune a zajistí snadný přístup k připravovanému pokrmu. Výsuv je snadno demontovatelný a čistitelný. Vestavná trouba Amica TXB 118 TCKGX má k dispozici teleskopický výsuv na 1 úrovni.

Super rychlý ohřev

Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosáhne teploty 150 °C již za 3 minuty, to je o 20 % rychlejší, než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte dlouho čekat na tu správnou teplotu trouby.

Pečení na více úrovních

Nová konstrukce trouby zajišťuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla v celé komoře. Můžete si být jisti, že i v případě pečení velkého množství pečiva bude krásně dozlatova propečené. Dokonce na vnitřní straně dveří najdete i recepty, které jsou vždy po ruce - obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení.

Automatické otevírání dveří

Jak otevřít dveře trouby, pokud držíme zrovna těžký plech, oběma rukama? Vestavná trouba Amica TXB 118 TCKGX to umí, a tak vyvinula systém automatického otevírání dveří. Stačí se jen zlehka dotknout madla dvířek a dveře trouby se automaticky otevřou. Díky tomuto jednoduchému a pohodlnému řešení si to v kuchyni ještě více užijete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica TXB 118 TCKGX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno