Amica TXB 116 TCRBDKB


Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 77 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3600 W, Typ čištění: Katalýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11,


Cena 9 699 Kč

96,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná parní trouba Amica TXB 116 TCRBDKB v černém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Je spolehlivým pomocníkem při přípravě různých jídel, ať už koláčů, masa nebo příloh. S 11 funkcemi, včetně grilu, páry a teplovzdušného ventilátoru, vykouzlíte ty nejlahodnější pokrmy pro sebe i své blízké. Objem trouby dosahuje 77 litrů. S funkcí super rychlého ohřevu ohřejete troubu na 150 °C již za 3 minuty. Můžete se tak naplno věnovat vaření. Digitální displej a programátor umožní nastavit čas přípravy jídla. Zamačkávací knoflíky vytvářejí zajímavý design výrobku. Obsah balení: 1× rošt, 2× plech.

 

 

 

Elegantní design

Samostatná, plně vestavná parní trouba Amica TXB 116 TCRBDKB přichází v elegantním černém provedení. Může se pochlubit moderním vzhledem a užitečnými funkcemi a vlastnostmi, které maximálně zpříjemní váš čas strávený v kuchyni. Jedinečnou a čistou linii dotváří štíhlá rukojeť a trojité, tmavé celoskleněné dveře. Na přední vrchní části je umístěn informační displej a mechanicky ovladatelné push tlačítka. Údržba trouby je velmi jednoduchá, má katalytické desky, které absorbují mastnotu a zabraňují tím usazování a vzniku nečistot v troubě.

Amica BakingPro System

Díky systému BakingPro System se už nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet, a to díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené tak jak uprostřed, tak i po okrajích a to díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. Trouby Amica mají nyní mnohem větší objem, díky kterému můžete péct najednou na více úrovních. 

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy zajišťují snadnou manipulaci s plechy, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby. Celý plech se vysune a zajistí snadný přístup k připravovanému pokrmu. Výsuv je snadno demontovatelný a snadno čistitelný. Vestavná trouba Amica TXB 116 TCRBDKB má k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni s funkcí Stop.

Soft Close - tlumené dovírání dvířek

Díky funkci tlumeného dovírání dvířek je užívání trouby ještě jednodušší a pohodlnější. Funkce nabízí větší kontrolu při zavírání dvířek a tím i vyšší uživatelský komfort. Také zvyšuje bezpečnost používání.

SoftSteam

Funkce SoftSteam zlepšuje vzhled a chuť připravovaných pokrmů. Stačí přidat trochu vody do zásobníku na dno trouby. Vzniklá pára napomáhá lepšímu a rovnoměrnějšímu kynutí těsta a zlepšuje texturu při nafouknutí bez rizika přílišného popraskání. SoftSteam je užitečný i pro jiné druhy potravin včetně masa, které bude díky páře šťavnatější.

Super rychlý ohřev

Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosáhne teplotu 150 °C za 3 minuty, což je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte dlouho čekat na správnou teplotu trouby.

Pečení na více úrovních

Nová konstrukce trouby zajišťuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla v celé komoře. Můžete si být jisti, že i v případě pečení velkého množství pečiva bude krásně propečené a do zlatova upečené. Dokonce na vnitřní straně dveří najdete i recepty, které jsou vždy po ruce - obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica TXB 116 TCRBDKB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno