Amica TU 382 AB

Prostorový odsavač par Amica TU 382 AB v černém provedení je zařazen do energetické třídy B. Válcovitý tvar dává tomuto odsavači ucelený vzhled. Ovládací panel s tlačítky dokonale zapadá do celkového vzhledu. Štěrbinové odsávání na obvodu sací zóny nahrazuje chybějící vodorovnou část odsavače. Maximální výkon odsávání dosahuje 648 m³ / hod. s průměrem odtahové trubky 120/150 mm. Odsavač nabízí 3 stupně rychlosti odsávání. Jeho montáž je možná s odtahem nebo s recirkulací. Pracovní prostor pod odsavačem zpřehlední LED osvětlení. Maximální hlučnost Amica TU 382 AB dosahuje 69 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Elica TUBE PRO ISL WHI

Prostorový odsavač par Elica TUBE PRO ISL WHI (bílý) bude ve vaší kuchyni vypadat velmi luxusně. Oceníte na něm jeho jednoduchou obsluhu, k dispozici je totiž tlačítkové ovládání, pomocí kterého…

  • Maximální hlučnost: 68 db
  • Třída energ.účinnosti: D
  • Maximální výkon odsávání: 603 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon prostorového odsavače par Amica TU 382 AB by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by se měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 648 m³/h. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Odsavač disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Amica FWK 202.

Osvětlení

Přehled o dění na varné desce je zajištěn kvalitním osvětlením. Osvětlení je zajištěno LED světlem. Kvalitní světlo osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 69 db
  • Třída energ.účinnosti B
  • Maximální výkon odsávání 648 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 648 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: FWK 202
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 38 cm
Výška: 116,5 cm
Hloubka: 38 cm
Hmotnosť: 20 Kg

Obsah balení

Obsah balení: zpětná klapka

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: ocel

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B

Energetické údaje

Celková spotřeba: 64,1 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 1190981

Všechny parametry

Recenze Amica TU 382 AB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica TU 382 AB