Amica TFB 112 TKW

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 77 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3600 W, Typ čištění: EcoClean, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 11,


Cena 7 999 Kč

Sleva 6 % z ceny doporučené výrobcem: 8 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 959,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Hledáte-li úspornou, výkonnou a vzhledově jedinečnou elektrickou troubu, Amica TFB 112 TKW bude nejlepším možným řešením. Trouba má objem 77 litrů a řadí se do energetické třídy A. S TS programátorem a 11 funkcemi připravíte opravdu delikátní jídla pro sebe i vaše blízké. Údržba je opravdu jednoduchá - snadno čistitelný smalt nezachytává během vaření tuk. Nová konstrukce umožňuje v případě potřeby sklo bezpečně demontovat i bez nutnosti sundání celých dveří. Ovládací knoflíky nacházející se v horní části působí mimořádně efektně. Navíc se nešpiní, díky čemuž máte panel stále dokonale čistý. Obsah balení: 1× rošt, 2× plech.

 

 

 

Elegantní design

Samostatná, plně vestavná trouba Amica TFB 112 TKW přichází v elegantním nerezovém provedení z designové řady Fusion II. Může se pochlubit moderním vzhledem a užitečnými funkcemi a vlastnostmi, které maximálně zpříjemní váš čas strávený v kuchyni. Jedinečnou a čistou linii dotváří štíhlá rukojeť a trojité, tmavé celoskleněné dveře. Na přední vrchní části je umístěn informační displej a mechanicky ovladatelné push tlačítka.

Amica BakingPro System

Díky systému BakingPro System se už nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet, a to díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené tak jak uprostřed, tak i po okrajích a to díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. Trouby Amica mají nyní mnohem větší objem, díky kterému můžete péct najednou na více úrovních. Zvětšila se i velikost pečících plechů. Nová konstrukce ventilátoru ohřeje troubu rychleji: teplotu 150 °C dosáhne pouze za 3 minuty. Nové umístění osvětlení do horní části trouby poskytuje ještě lepší kontrolu připravovaných potravin.

Energeticky úsporná třída A

Vestavná trouba Amica TFB 112 TKW je v energeticky úsporné třídě A a tak náklady na provoz jsou velmi nízké. Skvělá izolace a třívrstvé sklo umožní udržet teplo v troubě tak, aby žádné neuniklo a zajišťují nám ještě větší a účinnější úsporu energie. Při pravidelném používání tuto vlastnost určitě oceníte.

Každé sousto bude chutnat skvěle

Rychle ohřát troubu, grilovat potraviny nebo rozmrazit maso jsou nyní nejjednodušší věci, které můžete v kuchyni udělat. Pro každý druh pokrmu si už pak stačí jen zvolit správnou funkci z 11 možných, volitelných programů.

Snadná demontáž skel

Díky tomuto novému designu můžete skla z dvířek snadno vyjmout, bez nutnosti odmontovat celé dveře. Díky použití dvou svorek v horní části dveří není třeba použít žádné složité nástroje. Skla ve dveřích se tak dají snadno kdykoliv vyčistit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica TFB 112 TKW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno