Amica TFB 111 TKX

Pokud hledáte úspornou, výkonnou a vzhledově jedinečnou elektrickou troubu, Amica TFB 111 TKX bude nejlepším možných řešením. Trouba dosahuje objem 77 litrů a řadí se do energetické třídy A. S TS programátorem a 11 funkcemi připravíte opravdu delikátní jídla pro sebe i vaše blízké. Údržba je opravdu jednoduchá - snadno čistitelný smalt nezachytává během vaření tuk. Nová konstrukce umožňuje v případě potřeby sklo bezpečně demontovat i bez nutnosti sundání celých dveří. Stiskací knoflíky nacházející se v horní části působí mimořádně efektně. Navíc se nešpiní, díky čemuž máte panel stále dokonale čistý. Obsah balení: 1x rošt, 2x plech. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch HBA374EB0

14 990 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavná trouba Bosch HBA374EB0 v černém provedení Řada 4 je zařazena do energetické třídy A. Pro dokonalé výsledky pečení využívá 3D horký vzduch. Nabízí 7 druhů ohřevu: horký vzduch, horní / dolní…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

 

Elegantní design

Samostatná, plně vestavná trouba Amica TFB 111 TKX přichází v elegantním nerezovém provedení z designové řady Fusion II. Může se pochlubit moderním vzhledem a užitečnými funkcemi a vlastnostmi, které maximálně zpříjemní váš čas strávený v kuchyni ve spolupráci s tímto pomocníkem. Jedinečnou a čistou linii dotváří štíhlá rukojeť a trojité, tmavé celoskleněné dveře. Na přední vrchní části je umístěn informační displej a mechanicky ovladatelné Push tlačítka.

Amica BakingPro System

Díky systému BakingPro System se už nemusíte obávat nerovnoměrně upečených koláčů či buchet a to díky novým větším topným tělesům. Koláče i buchty budou vždy perfektně upečené tak jak uprostřed, tak i po okrajích a to také díky přesné teplotě a dokonalému rozložení tepla v celém prostoru trouby. Trouby Amica mají nyní mnohem větší objem, díky kterému je možné pečení najednou na více úrovních. Zvětšila se i velikost pečících plechů. Nová konstrukce ventilátoru ohřeje troubu rychleji: teplotu 150 ° C dosáhne pouze za 3 minuty. Nové umístění osvětlení do horní části trouby poskytuje ještě lepší kontrolu připravovaných potravin.

Energeticky úsporná třída A

Vestavná trouba Amica TFB 111 TKX je v energeticky úsporné třídě A a tak náklady na samotnou provoz jsou velmi nízké. Skvělá izolace a troj-vrstvé sklo umožní udržet teplo v troubě tak aby žádné neuniklo a zajišťují nám ještě větší a účinnější úsporu energie. Při pravidelném používání tuto vlastnost určitě oceníte.

Každé sousto bude skvěle chutnat

Rychle ohřát troubu, grilovat potraviny nebo rozmrazit maso jsou nyní nejjednodušší věci, které můžete v kuchyni udělat. Pro každý druh pokrmu si už pak stačí jen zvolit správnou funkci z 11 možných, volitelných programů.

Snadná demontáž skel dveří trouby

Díky tomuto novému designu je možné skla z dvířek snadno vyjmout, aby bylo nutné celé dveře odmontovat. Díky použití dvou svorek v horní části dveří není třeba použít žádné složité nástroje. Skla ve dveřích se dají tak snadno kdykoliv vyčistit.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 77 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění EcoClean
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 57,5 cm
Hmotnost: 37,6 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Rošt 1x

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 11

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 77 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 56881

Všechny parametry

Recenze Amica TFB 111 TKX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica TFB 111 TKX