Amica TEA 18MC X

5 390 Kč ? Ušetříte 7 % 4 989 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 49,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Amica TEA 18MC X v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A. Nabízí 9 funkcí pečení: rychlý ohřev, rozmrazování, zapnutý ventilátor a gril, supergril, gril, dolní ohřev, dolní + horní ohřev, termooběh, ventilátor + dolní a horní ohřev, termoohřev + dolní ohřev, Eco program. Vnitřní prostor je vyroben z lehce čistitelného smaltu a jeho objem je 65 l. Trouba je ovládána pomocí dvou otočných voličů a displeje uprostřed. Dvířka trouby Amica TEA 18MC X se dají jednoduše odmontovat a vyčistit. Vybaveny jsou trojitým reflexním sklem, díky čemuž zůstává přední část trouby chladná na dotek. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %

Zvažte i tento produkt

Bosch HBA534ES0

Bosch HBA534ES0

Vestavná elektrická trouba Bosch HBA534ES0 s objemem 71l a 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout dokonalé výsledky pečení na více úrovních současně s jednonásobná teleskopickým výsuvem. Zápustné otočné…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Jednoduchá obsluha

Vestavná trouba Amica TEA 18MC X v elegantním nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Celkový objem trouby dosahuje 65 l. Vnitřní povrch trouby je zhotoven z lehce čistitelného smaltu a dvířka CoolDoor3 disponují trojitým sklem. Elegantní a ergonomické knoflíky umožňují intuitivní ovládání a snadnou údržbu ovládacího panelu. Displej s programátorem umožňuje nastavení začátku a konce pečení. Katalytické samočistící desky absorbují mastnotu a zabraňují tak usazování nečistot v troubě.

 • nabízí 9 nastavitelných funkcí pečení: rychlý ohřev, rozmrazování, zapnutý ventilátor a gril, supergril, gril, dolní ohřev, dolní + horní ohřev, termooběh, ventilátor + dolní a horní ohřev, termoohřev + dolní ohřev, Eco program.

Super rychlý ohřev

Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teplotu 150 ° C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte dlouho čekat na správnou teplotu trouby.

Dvířka trouby

Použití vnitřního reflexního skla umožňuje snížit teplotu na čele trouby o 15 %. Díky novému designu můžete skla trouby velmi jednoduše demontovat bez nutnosti odmontovat celé dvířka. Použitím dvou svorek v horní části dveří nejsou potřeba žádné složité nástroje. Sklo tak můžete kdykoliv velmi snadno vyčistit.

Snadno čistitelný smalt

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. Smalt je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trouby a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Díky speciální povrchové úpravě trouby se tuk nezachytává na jejích stěnách. Díky tomu je čištění trouby mnohem jednodušší.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 65 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2900 W
 • Typ čištění Katalýzou
 • Horkovzdušná funkce Ne
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 57,5 cm
Hmotnost: 32,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1x Mělký plech

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 9

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 65 L
Celkový výkon trouby: 2900 W
Horkovzdušná funkce: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 56008

Všechny parametry

Recenze Amica TEA 18MC X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica TEA 18MC X