Amica ST 62 BBG


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 389 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 49 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 20,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výsuvný vestavný odsavač par Amica ST 62 BBG v černém designu je zařazen do energetické třídy C. Má šířku 60 cm. Díky menším rozměrům ho lze použít i v malých kuchyních. Je vhodný k odsávání par do komína, nebo je možné i odsávání s recirkulací. Odsávání nabízí tři stupně výkonu. Ovládání je za pomoci přepínače a kromě efektivního odsávání přiměřeně osvětlí i varnou plochu, díky zabudovanému osvětlení 1× 4W LED žárovkami. Maximální výkon odsávání odsavače par Amica ST 62 BBG dosahuje 389 m³/h.

 

 

Amica ST 62 BBG

Chytrý odsavač par Amica ST 62 BBG v černém designu je praktický, a proto vhodně doplní interiér každé současné kuchyně. Odsavač má k dispozici tři stupně rychlosti odsávání, a to za pomoci přepínačového ovládání s výkonem maximálně 389 m³/h s maximální hlučností 65 dB. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Odsavač par Amica disponuje kromě účinného odtahu do komína za pomoci dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit uhlíkový filtr KF 17154 (není součástí balení).

Snadné čištění tukového filtru

Snadnější už to být nemůže. Tukový filtr z vašeho odsávače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 65 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 389 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica ST 62 BBG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi