Amica SSA 110 X

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Šírka: 50 cm, Vestavěný displej: Ano, Časovač: Ano, Třída energ.účinnosti: A, Počet programů: 10, Vzhled skříně: volně stojící, Systém ovládání: Otočné + tlačítka, Typ varné desky: Sklokeramická, Celk.vn.kapacita trouby: 62 L, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umístění ovládání: přední, Typ trouby: Elektrický,


Cena 9 499 Kč

Sleva 5 % z ceny doporučené výrobcem: 9 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 94,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Sklokeramický sporák Amica SSA 110 X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná deska nabízí 4 sklokeramické HiLight zóny různého výkonu. Ukazatele zbytkového tepla upozorní na to, že jsou varné zóny ještě horké. Trouba sporáku o objemu 62 l disponuje 10 funkcemi pečení, včetně horkého vzduchu. Její vnitřní povrch je pokryt snadno čistitelným smaltem. Ovládání pomocí otočných knoflíků je velmi intuitivní, programátor signalizuje aktuální stav a umožňuje nastavit začátek a konec pečení. Ve spodní části sporáku Amica SSA 110 X se nachází praktický výsuvný úložný prostor pro skladování plechů, pánví apod. Šířka 50 cm.

 

 

 

Chytrý spotřebič

Elektrický sporák Amica SSA 110 Xnerezové provedení se sklokeramickou varnou deskou. Je to spotřebič, který se svým vzhledem hodí do každé kuchyně. Sporák je zařazen do energetické třídy A. K dispozici máte praktickou sklokeramickou desku vybavenou 4 samostatnými HiLight varnými zónami různého průměru a výkonu s indikátory zbytkového tepla. HiLight varné zóny šetří čas i energii, protože se zahřívají na nejvyšší teplotu během pár vteřin. Ukazatele zbytkového tepla zhasnou, když varné zóny dosáhnou teploty bezpečné na dotyk dlaně. V případě, že desku nepoužíváte, můžete ji využít i jako pracovní či odkládací plochu.

  •     HiLight zóna 14,5 cm (1,2 kW): 2 ks
  •     HiLight duální zóna 12/18 cm (1,7 kW): 2 ks

Výhody elektrické trouby

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nezachytává na stěnách, a to značně usnadňuje čištění trouby. Trouba sporáku je elektrická o objemu 62 l. Funkce super rychlý ohřev umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji, než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu trouby.

  • Funkce trouby: horní a dolní ohřev + ventilátor, horní ohřev + gril, rozmrazování, horní ohřev, rychloohřev, horký vzduch + dolní ohřev, horký vzduch + gril + ventilátor, horní ohřev + gril + vetnilátor, horní + dolní ohřev.

Trojité odolné dveře trouby

I při pouhém pečení je bezpečnost vás a vašich nejbližších velmi důležitá. Proto je potřeba si vybírat spotřebiče, které jsou bezpečné a spolehlivé. Elektrický sporák má dveře vyrobeny z odolného skla, které chrání před případným nebezpečím. Sklo dveří je v trojité vrstvě pro ještě větší bezpečnost při pečení oblíbených pokrmů. Kromě toho je přehledné, takže budete mít vždy přehled o každém procesu pečení.

Úložný prostor

Ve spodní části má navíc zabudovaný praktický výsuvný úložný prostor, kde si můžete pohodlně uložit např. plechy nebo jiné kuchyňské potřeby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 50 cm
Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 10
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + tlačítka
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 62 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SSA 110 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno