Amica SS 516 W

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Produkt můžete koupit za

Platí už jen

1 den 16 hodin

Šírka: 50 cm, Vestavěný displej: Ne, Časovač: Ne, Třída energ.účinnosti: A, Počet programů: 6, Vzhled skříně: volně stojící, Systém ovládání: otočné, Typ varné desky: Sklokeramická, Celk.vn.kapacita trouby: 62 L, Gril: Ne, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umístění ovládání: přední, Typ trouby: Elektrický,


Cyber Monday cenaSleva 1 % 6 999 Kč

Ušetřite: 100 Kč

Doporučená cena výrobcem: 7 099 Kč

69,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Elektický sporák Amica SS 516 W v bílém provedení má sklokeramickou varnou desku a elektrickou troubu. Je zařazen do energetické třídy A. Nabízí 4 HiLight varné zóny různého průměru a výkonu. Vybaveny jsou ukazatelem zbytkového tepla. Multifunkční trouba má objem 62 l. Disponuje funkcemi pečení, včetně ventilátoru. Vnitřní prostor trouby je vyroben z lehce čistitelného smaltu. Dvířka trouby mají trojité sklo. Ve spodní části sporáku Amica SS 516 W se nachází praktický výklopný úložný prostor. Dodávané příslušenství: 1 mělký plech a rošt. Šířka: 50 cm.

 

 

Chytrý spotřebič

Elektrický sporák Amica SS 516 W má bílé provedení se sklokeramickou varnou deskou. Je to spotřebič, který se svým vzhledem hodí do každé kuchyně. Sporák je zařazen do energetické třídy A. K dispozici máte praktickou sklokeramickou desku, vybavenou 4 samostatnými HiLight varnými zónami různého průměru a výkonu s indikátory zbytkového tepla. HiLight varné zóny šetří čas i energii, protože se zahřívají na nejvyšší teplotu během pár vteřin. Ukazatele zbytkového tepla zhasnou, když varné zóny dosáhnou teploty bezpečné na dotyk dlaně. V případě, že desku nepoužíváte, můžete ji využít i jako pracovní či odkládací plochu.

  •     HiLight zóna 14,5 cm - 1,2 kW 2×
  •     HiLight zóna 18 cm - 1,7 kW 2×

Výhody elektrické trouby

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nezachytává na stěnách, a to značně usnadňuje čištění trouby. Trouba sporáku je elektrická o objemu 62 l. Trouba je ohřívána pomocí horního a dolního topného tělesa. Horkovzdušné pečení optimalizuje ohřev a šetří energii.

  •     Funkce trouby: rozmrazování, horní topné těleso, dolní topné těleso, dolní + horní topné těleso, ventilátor + dolní a horní ohřev, horkovzdušné pečení ECO a osvětlení.

Trojité odolné dveře trouby

I při pouhém pečení je bezpečnost vás a vašich nejbližších velmi důležitá. Proto je potřeba si vybírat spotřebiče, které jsou bezpečné a spolehlivé. Elektrický sporák má dveře vyrobené z odolného skla, které chrání před případným nebezpečím. Sklo dveří je v trojité vrstvě pro ještě větší bezpečnost při pečení oblíbených pokrmů. Kromě toho je průhledné, takže budete mít vždy přehled o každém procesu pečení.

Úložný prostor

Ve spodní části má navíc zabudovaný praktický výklopný úložný prostor, kde si můžete pohodlně uložit např. plechy nebo jiné kuchyňské potřeby.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 50 cm
Vestavěný displej Ne
Časovač Ne
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 6
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 62 L
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Hodnocení