Amica SPA 6110 TLX

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Typ varné desky: Plynová, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 4,


Cena 10 490 Kč

Sleva 5 % z ceny doporučené výrobcem: 10 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 104,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Amica SPA 6110 TLX v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná deska je plynová. Plynové hořáky mají různý výkon. Litinové rošty zajišťují stabilitu uložených nádob. Černý lakovaný poklop lze sklopit a ochránit tak varnou desku před znečištěním. Ovládání pomocí otočných knoflíků má v sobě integrované elektrické zapalování hořáků. Elektrická trouba má objem 65 l, nabízí 10 funkcí pečení. Její vnitřní povrch je pokryt snadno čistitelným smaltem. Programátor signalizuje aktuální stav a umožňuje nastavit začátek a konec pečení. Ve spodní části sporáku Amica SPA 6110 TLX se nachází praktický výsuvný úložný prostor pro skladování plechů, pánví apod. Teleskopické výsuvy usnadňují manipulaci s plechy. Šířka 60 cm.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Praktický kombinovaný sporák Amica SPA 6110 TLX vás příjemně překvapí jednoduchým ovládáním prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Elektrická trouba nabízí 10 funkcí pečení. Celkový objem trouby dosahuje 65 l. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Praktický černý lakovaný poklop poskytuje bezpečnost a komfort při používání.

Plynová deska

Plynová varná deska nabídne 4 varné zóny různého výkonu. Zapínání plynových hořáků probíhá pomocí elektrického zapalování umístěného v každém ovladači. Deska je vybavena litinovými rošty, na které můžete uložit hrnec s pokrmem.

  •     Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
  •     Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW): 2 ks
  •     Velký hořák 9 cm (2,8 kW)

Prostorná elektrická trouba

Kombinovaný sporák je také vybaven prostornou elektrickou troubou o objemu 65 litrů. Nabízí 10 programů pečení, které vám poskytnou množství prostoru k seberealizaci při přípravě pokrmů. Trouba disponuje také funkcí grilu, dokonce i rozmrazováním. Oceníte super rychlý ohřev 150 °C za 4 min. Při každém pečení je důležité, abyste měli pracovní prostor dostatečně osvětlen halogenovými žárovkami. Takto budete mít vždy přehled o dění v troubě před pečením, během pečení i po něm. S elektrickým sporákem bude nyní pro vás pečení i vaření radostí. Programátor signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení, akustický alarm.

  • Druhy ohřevu: horní + spodní ohřev + ventilátor, horní ohřev + gril, rozmrazování, horní ohřev, rýhly ohřev, horký vzduch + dolní ohřev, horký vzduch, horní ohřev + gril + ventilátor, horní ohřev + dolní ohřev.

Údržba a výbava

Sporák se komfortně udržuje v čistotě běžnými čisticími prostředky. Smaltovaný povrch trouby je výhodný v tom, že se na něm nepřichytává mastnota, a proto se snadno udržuje čistý. Ve spodní části se nachází praktický výsuvný odkládací prostor na kolečkách. Můžete ho jednoduše vysunout a uložit v něm například hrnce, pekáče či pánve. Závěsné boční lišty jsou nerezové, usnadňují manipulaci s plechy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SPA 6110 TLX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno