Amica SPA 18 ZPX

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 799,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaný sporák Amica SPA 18 ZPX v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná deska je plynová. Plynové hořáky mají různý výkon. Smaltované rošty zajišťují stabilitu uložených nádob. Černý lakovaný poklop lze sklopit a ochránit tak varnou desku před znečištěním. Ovládání pomocí otočných knoflíků má v sobě integrované elektrické zapalování hořáků. Elektrická trouba má objem 62 l, nabízí 8 funkcí pečení. Její vnitřní povrch je pokryt snadno čistitelným smaltem. Ta programátor signalizuje akutální stav a umožňuje nastavit začátek a konec pečení. Ve spodní části sporáku Amica SPA 18 ZPX se nachází praktický výsuvný úložný prostor pro skladování plechů, pavníc apod. Šířka 50 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux EKK54951OX PlusSteam

Kombinovaný sporák Electrolux EKK54951OX PlusSteam v nerezové barvě. Sporák disponuje plynovou varnou zónou a elektrickou troubou v objemu 58 l. Trouba s katalytickým čištěním nabízí množství funkcí…

 • Typ varné desky: Plynová
 • Gril: Ano
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Jednoduchý ale účelný

Praktický kombinovaný sporák Amica SPA 18 ZPX, vás příjemně překvapí jednoduchým ovládáním prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Elektrická trouba nabízí 8 funkcí pečení. Celkový objem trouby dosahuje 62 l, její dvířka jsou vybaveny trojitým sklem. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Praktický černý lakovaný poklop poskytuje bezpečnost a komfort při používání.

Plynová deska

Plynová varná deska nabídne 4 varné zóny různého výkonu. Zapínání plynových hořáků probíhá pomocí elektrického zapalování umístěného v každém ovladači. Deska je vybavena smaltovanými rošty, na které můžete uložit hrnec s pokrmem.

 •     Malý Hotaka 4 cm (1,0 kW)
 •     Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW): 2 ks.
 •     Velký hořák 9 cm (2,8 kW)

Prostorná elektrická trouba

Kombinovaný sporák je také vybaven prostornou elektrickou troubou o objemu 62 litrů. Nabízí 8 programy na pečení, které vám poskytnou množství prostoru na seberealizaci při přípravě pokrmů. Trouba disponuje také funkcí grilu, dokonaca i rozmrazováním. Při každém pečení je důležité, abyste měli pracovní prostor dostatečně osvětlen halogenovými žárovkami. Takto budete mít vždy přehled o dění v troubě před pečením, během pečení i po něm. S elektrickým sporákem, bude nyní pro Vás pečení i vaření radostí.

 •     druhy ohřevu: rychlý ohřev, rozmrazování, ventilátor + gril, supergril, gril, dolní ohřev, dolní + horní ohřev, ventilátor + dolní + horní ohřev, osvětlení.

Ta programátor

Signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení, akustický alarm.

Trojité odolné dveře trouby

I při pouhém pečení je bezpečnost Vás a vašich nejbližších velmi důležitá. Proto je třeba si vybírat spotřebiče, které jsou bezpečné a spolehlivé. Elektrický sporák má dveře vyrobené z odolného skla, které chrání před případným nebezpečím. Sklo dveří je v trojité vrstvě pro ještě větší bezpečnost při pečení oblíbených pokrmů. Kromě toho je přehledné, takže budete mít vždy přehled o každém procesu pečení.

Údržba

Sporák se komfortně udržuje v čistotě běžnými čistícími prostředky. Smaltovaný povrch trouby je výhodný v tom, že se na něm nepřichytává mastnota, a proto se snadno udržuje čistý. Ve spodní části se nachází praktický výsuvný odkládací prostor na kolečkách. Můžete ho jednoduše vysunout a uložit v něm například hrnce, pekáče či pánve.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ varné desky Plynová
 • Gril Ano
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Počet plynových hořáků 4

Další vlastnosti

Značka: Amica

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 41 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Trysky na propan butan

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ano
Bezpečnostní plynový režim: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 62 L
Typ trouby: Elektrický
Celkový výkon trouby: 2900 W

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1800 W
Velký hořák/ varná zóna: 2800 W
Počet plynových hořáků: 4
Malý hořák/ varná zóna: 1000 W
Průměr var.hořáku/var.zóny: 40 mm
Průměr normál.hořáku/var.zóny: 65 mm
Průměr vel.hořáku/var.zóny: 90 mm

Ostatní

Kód produktu: 55563

Všechny parametry

Recenze Amica SPA 18 ZPX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica SPA 18 ZPX