Amica SPA 18 ZLX

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Typ varné desky: Plynová, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 4,


Cena 8 499 Kč

Sleva 6 % z ceny doporučené výrobcem: 8 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 84,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Amica SPA 18 ZLX v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná deska je plynová. Plynové hořáky mají různý výkon. Litinové rošty zajišťují stabilitu uložených nádob. Černý lakovaný poklop lze sklopit a ochránit tak varnou desku před znečištěním. Ovládání pomocí otočných knoflíků má v sobě integrované elektrické zapalování hořáků. Elektrická trouba má objem 62 l, nabízí 8 funkcí pečení. Její vnitřní povrch je pokryt snadno čistitelným smaltem. Programátor signalizuje aktuální stav a umožňuje nastavit začátek a konec pečení. Ve spodní části sporáku Amica SPA 18 ZLX se nachází praktický výsuvný úložný prostor pro skladování plechů, pánví apod. Šířka 50 cm.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Praktický kombinovaný sporák Amica SPA 18 ZLX vás příjemně překvapí jednoduchým ovládáním prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Elektrická trouba nabízí 8 funkcí pečení. Celkový objem trouby dosahuje 62 l, její dvířka jsou vybavena trojitým sklem. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Praktický černý lakovaný poklop poskytuje bezpečnost a komfort při používání.

Plynová deska

Plynová varná deska nabídne 4 varné zóny různého výkonu. Zapínání plynových hořáků probíhá pomocí elektrického zapalování umístěného v každém ovladači. Deska je vybavena litinovými rošty, na které můžete uložit hrnec s pokrmem.

  •     Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
  •     Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW): 2 ks
  •     Velký hořák 9 cm (2,8 kW)

Prostorná elektrická trouba

Kombinovaný sporák je také vybaven prostornou elektrickou troubou o objemu 62 litrů. Nabízí 8 programů pečení, které vám poskytnou množství prostoru k seberealizaci při přípravě pokrmů. Trouba disponuje také funkcí grilu, dokonce i rozmrazováním. Při každém pečení je důležité, abyste měli pracovní prostor dostatečně osvětlen halogenovými žárovkami. Takto budete mít vždy přehled o dění v troubě před pečením, během pečení i po něm. S elektrickým sporákem bude nyní pro vás pečení i vaření radostí.

  • Druhy ohřevu: rychlý ohřev, rozmrazování, ventilátor + gril, supergril, gril, dolní ohřev, dolní + horní ohřev, ventilátor + dolní + horní ohřev, osvětlení.

Programátor

Signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení, akustický alarm.

Trojité odolné dveře trouby

I při pouhém pečení je bezpečnost vás a vašich nejbližších velmi důležitá. Proto je potřeba si vybírat spotřebiče, které jsou bezpečné a spolehlivé. Elektrický sporák má dveře vyrobeny z odolného skla, které chrání před případným nebezpečím. Sklo dveří je v trojité vrstvě pro ještě větší bezpečnost při pečení oblíbených pokrmů. Kromě toho je přehledné, takže budete mít vždy přehled o každém procesu pečení.

Údržba

Sporák se komfortně udržuje v čistotě běžnými čisticími prostředky. Smaltovaný povrch trouby je výhodný v tom, že se na něm nepřichytává mastnota, a proto se snadno udržuje čistý. Ve spodní části se nachází praktický výsuvný odkládací prostor na kolečkách. Můžete ho jednoduše vysunout a uložit v něm například hrnce, pekáče či pánve.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SPA 18 ZLX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno