Amica SPA 111 EBX


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 62 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 3600 W, nerez barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 8 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 85 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Amica SPA 111 EBX v nerezovém provedení má plynovou varnou desku a elektrickou troubu. Varná zóna má malý hořák, 2x střední hořák, velký hořák, bezpečnostní pojistky a litinové rošty. Trouba o objemu 62 litrů má 11 funkcí pečení, super rychlý ohřev, elektronické zapalování a výsuvný úložný prostor. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

 

 

 

Velký hořák o výkonu 2,8 kW

Každodenní příprava velkých jídel už nemusí být problém. Velký hořák o výkonu 2,8 kW vám usnadní práci v kuchyni. Nyní můžete využít i velké hrnce k přípravě většího množství jídla najednou.

Litinové rošty

Litinové rošty jsou odolné a stabilní a zároveň se velmi snadno udržují v čistotě. Litinové rošty zaručují komfort a bezpečnost provozu.

11 funkcí trouby

Trouba nabízí 11 praktických funkcí včetně rychlého předehřevu a rozmrazování. Rychlý předehřev trouby, grilování pokrmů nebo rozmrazování masa jsou nyní ty nejjednodušší činnosti, které můžete v kuchyni provádět.

Superrychlý ohřev

Funkce umožňuje dosáhnout teploty 150 °C za 4 minuty, tedy o 20 % rychleji než standardně. Můžete se tak soustředit na přípravu jídla, aniž byste museli čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Snadno čistitelný smalt

Díky speciálnímu typu povrchu se na stěny trouby nelepí mastnota, což výrazně usnadňuje čištění trouby.

Recepty na dvířkách

Recepty na vnitřní straně dvířek jsou vždy po ruce - obsahují informace o druhu jídla, teplotě, úrovni roštu a době pečení.

Elektronické zapalování v knoflíku

Plynové sporáky a varné desky Amica jsou vybaveny elektrickým zapalováním. Stačí stisknout knoflík, pak otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí.

 

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SPA 111 EBX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi