Amica SPA 110 OLW

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Typ varné desky: Plynová, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 4,


Cena 8 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 067,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Amica SPA 110 OLW v bílém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná deska je plynová. Plynové hořáky mají různý výkon. Litinové rošty zajišťují stabilitu uložených nádob. Skleněný poklop lze sklopit a ochránit tak varnou desku před znečištěním. Ovládání pomocí otočných knoflíků má v sobě integrované elektrické zapalování hořáků. Elektrická trouba má objem 65 l, nabízí 10 funkcí pečení. Její vnitřní povrch je pokryt snadno čistitelným smaltem. Programátor signalizuje aktuální stav a umožňuje nastavit začátek a konec pečení. Ve spodní části sporáku Amica SPA 110 OLW se nachází praktický výsuvný úložný prostor pro skladování plechů, pánví apod. Šířka 50 cm.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Praktický kombinovaný sporák Amica SPA 110 OLW vás příjemně překvapí jednoduchým ovládáním prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Elektrická trouba nabízí 10 funkcí pečení. Celkový objem trouby dosahuje 65 l. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Praktický skleněný poklop poskytuje bezpečnost a komfort při používání.

Plynová deska

Plynová varná deska nabídne 4 varné zóny různého výkonu. Zapínání plynových hořáků probíhá pomocí elektrického zapalování umístěného v každém ovladači. Deska je vybavena litinovými rošty, na které můžete uložit hrnec s pokrmem.

  •     Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
  •     Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW): 2 ks
  •     Velký hořák 9 cm (2,8 kW)

Prostorná elektrická trouba

Kombinovaný sporák je také vybaven prostornou elektrickou troubou o objemu 65 litrů. Nabízí 10 programů pečení, které vám poskytnou množství prostoru k seberealizaci při přípravě pokrmů. Trouba disponuje také funkcí grilu, dokonce i rozmrazováním. Oceníte super rychlý ohřev 150 °C za 4 min. Při každém pečení je důležité, abyste měli pracovní prostor dostatečně osvětlen halogenovými žárovkami. Takto budete mít vždy přehled o dění v troubě před pečením, během pečení i po něm. S elektrickým sporákem bude nyní pro vás pečení i vaření radostí. Programátor signalizuje současný stav, možnost nastavení začátku a konce pečení, akustický alarm.

  • Druhy ohřevu: horní + spodní ohřev + ventilátor, horní ohřev + gril, rozmrazování, horní ohřev, rýhly ohřev, horký vzduch + dolní ohřev, horký vzduch, horní ohřev + gril + ventilátor, horní ohřev + spodní ohřev.

Údržba a výbava

Sporák se komfortně udržuje v čistotě běžnými čisticími prostředky. Smaltovaný povrch trouby je výhodný v tom, že se na něm nepřichytává mastnota, a proto se snadno udržuje čistý. Ve spodní části se nachází praktický výsuvný odkládací prostor na kolečkách. Můžete ho jednoduše vysunout a uložit v něm například hrnce, pekáče či pánve. Otočný rožeň umožňuje přípravu křupavého masa, zejména drůbeže. Závěsné boční lišty jsou nerezové, usnadňují manipulaci s plechy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SPA 110 OLW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno