Amica SKZ 67 XBG


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 700 m3, Maximální hlučnost: 69 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: kov, sklo, Celková spotřeba: 49 kWh, Počet rychlostí: 4, Výška: 142 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 47,5 cm. Více info


Cena 7 779 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 78 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Amica SKZ 67 XBG v provedení černá s kombinací nerezu je zařazen do energetické třídy A. Má bezdotykové ovládání gesty s LED displejem se 4 stupni výkonu. Maximální výkon odsávání je 619 m³/h a v režimu Booster 700 m³/h. Odsavač par je vhodný pro montáž s odtahem do komína (s průměrem odtahové trubky 150 mm) nebo s recirkulací (s použitím vhodného uhlíkového filtru). Pracovní plochu pod odsavačem par osvětluje 1× 8W LED žárovka. Disponuje také hliníkovým tukovým filtrem a funkcí časovače - automatické vypnutí. Maximální hlučnost digestoře Amica SKZ 67 XBG dosahuje 69 dB. Šířka 60 cm.

 

 

 

Moderní design

Výkon digestoře Amica SKZ 67 XBG by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně v kombinaci kvalitního černého skla a jako benefit má bezdotykové ovládání gesty (lehké užívání, žádné otisky prstů - méně čištění), což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo to je také vybaven až 4 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle.

Výkon a flexibilita

Kuchyňský odsavač par je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon odtahu dosahuje 619 m³/h nebo 700 m³/h při zvýšeném výkonu Booster. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr FWP 18, který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání.

Osvětlení varné plochy

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínová digestoř má povrchové provedení ze skla. Komínová digestoř vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím LED pásu (1× 8 W), umístěného ve spodní části odsavače.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 69 db
Maximální výkon odsávání 700 m3
Počet rychlostí 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SKZ 67 XBG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi