Amica SKZ 656 S

Nákupem získáte 62,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Amica SKZ 656 S v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy D. Má tlačítkové ovládání s 3 stupni výkonu. Maximální výkon odsávání je 343 m³ / h. K dispozici je funkce časovače pro automatické vypnutí. Digestoř je vhodná pro montáž s odtahem do komína (s průměrem odtahové trubky 150 mm) nebo s recirkulací (s použitím vhodného uhlíkového filtru). Pracovní plochu pod odsavačem par osvětluje 2 x 2 W LED žárovka. Maximální hlučnost odsavače par Amica SKZ 656 S dosahuje 62 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV60657OK

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV60657OK

Komínová odsavač par Electrolux 600 FLEX LEDspot EFV60657OK v černé barvě s indikací zanesení filtru má maximální výkon odsávání 550 m³ / hod. Je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni,…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 70 db
  • Maximální výkon odsávání: 550 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Moderní design

Výkon digestoře Amica SKZ 656 S by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až třemi stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle.

Výkon a flexibilita

Kuchyňský odsavač par je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon odtahu dosahuje 343 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr FWK 202, který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání.

Automatické vypnutí

Tento komínový digestoř je vybaven také funkcí odloženého vypnutí. Časovač s možností nastavení vypnutí digestoře v rozsahu 10 - 60 minut. Spuštění vypínače signalizuje blikání diody nebo číslice dané rychlosti na displeji.

Osvětlení varné plochy

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínová digestoř má povrchové provedení ze skla. Komínová digestoř vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím páru LED žárovek (2 x 2 W) umístěných ve spodní části odsavače.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 62 db
  • Maximální výkon odsávání 343 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 343 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 32 cm
Výška komínu (max.): 62 cm
Vhodný uhl. filtr: FWK 202
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 102,5 cm
Hloubka: 38,5 cm
Hmotnost: 14,08 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo, kov

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 65 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1160577

Všechny parametry

Recenze Amica SKZ 656 S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica SKZ 656 S