Amica SKZ 65 XWG

Nákupem získáte 59,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Amica SKZ 65 XWG v provedení černá s kombinací nerezu je zařazen do energetické třídy A. Má senzorové ovládání s LED displejem se 4 stupni výkonu. Maximální výkon odsávání je 642 m³/h. a v režimu Booster 728 m³/h. Odsavač par je vhodný pro montáž s odtahem do komína (s průměrem odtahové trubky 150 mm) nebo s recirkulací (s použitím vhodného uhlíkového filtru). Pracovní plochu pod odsavačem par osvětluje 1 x 4 W LED žárovka. Disponuje také hliníkovým tukovým filtrem. Maximální hlučnost digestoře Amica SKZ 65 XWG dosahuje 69 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Elica L´ESSENZA WH 60

Splátky s 0% navýšením (více info)

Elica L´ESSENZA WH 60

12 490 Kč

K odeslání

Pokud i vy hledáte kvalitní digestoř, který vás nikdy nezklame a účinně odsaje všechnu přebytečnou páru, která se tvoří při vaření, tak pak je tu pro vás nástěnný odsavač par Elica L'ESSENZA WH 60 s…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 65 db
  • Maximální výkon odsávání: 691 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Moderní design

Výkon digestoře Amica SKZ 65 XWG by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně v kombinaci kvalitního nerezu a bílého skla, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 4 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle.

Výkon a flexibilita

Kuchyňský odsavač par je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon odtahu dosahuje 642 m³/h. nebo 728 m³/h. při zvýšeném výkonu Booster. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr FWP 18, který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání.

Generátor ozonu

Komínový odsavač Amica SKZ 65 XWG je vybaven ozonovým generátorem, který vyzařuje ozón vždy v rámci bezpečnostních limitů. Funkce se aktivuje samostatným tlačítkem a funguje pouze při spuštění ventilátoru bez ohledu, zda je odsavač v režimu recirkulace nebo odtahu. Frekvence generování ozonu musí nastavit uživatel před prvním použitím na základě parametrů kuchyně. Benefity:

  •  Rychlejší neutralizace zápachu
  •  Rozklad škodlivých (karcinogeny) látek způsobených smažením
  •  Čistší vzduch díky antibakteriálním a antifungicidním vlastnostem ozonu

Osvětlení varné plochy

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínová digestoř má povrchové provedení ze skla. Komínová digestoř vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím LED pásu (1 x 4 W) umístěných ve spodní části odsavače.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 69 db
  • Maximální výkon odsávání 728 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 728 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: FWP 18
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 142 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 18,9 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo, kov

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 47 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1161159

Všechny parametry

Recenze Amica SKZ 65 XWG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica SKZ 65 XWG