Amica SKZ 65 BW

Nákupem získáte 32,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Amica SKZ 65 BW v bílém provedení je zařazen do energetické třídy C. Má senzorové ovládání s 3 stupni výkonu. Maximální výkon odsávání je 366 m³/h. Digestoř je vhodná pro montáž s odtahem do komína (s průměrem odtahové trubky 120 mm) nebo s recirkulací (s použitím vhodného uhlíkového filtru). Pracovní plochu pod odsavačem par osvětluje 2 x 3,5 W LED žárovka. Maximální hlučnost digestoře Amica SKZ 65 BW dosahuje 65 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Moderní design

Výkon digestoře Amica SKZ 65 BW by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně v kombinaci kvalitního nerezu a bílého skla, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až třemi stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle.

Výkon a flexibilita

Kuchyňský odsavač par je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon odtahu dosahuje 366 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 120 mm. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr Amica KF 17154,, který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání.

Osvětlení varné plochy

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínový odsavač má povrchové provedení ze skla. Komínová digestoř vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím páru LED žárovek (2 x 3,5 W) umístěných ve spodní části odsavače.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Maximální výkon odsávání 366 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 366 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 40 cm
Výška komínu (max.): 78 cm
Vhodný uhl. filtr: KF 17154
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 113,8 cm
Hloubka: 37,8 cm
Hmotnost: 11,24 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo, kov

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 52 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1161164

Všechny parametry

Recenze Amica SKZ 65 BW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica SKZ 65 BW