Amica SKZ 62 DB vystavený kus s plnou zárukou

Komínový odsavač par Amica SKZ 62 DB v černém provedení je zařazen do energetické třídy C. Na výběr máte ze 3 rychlostí nastavení výkonu, které se nastavují pomocí jednoduchého tlačítkového ovládání. Digestoř je vhodný pro montáž s odtahem do komína (s průměrem odtahové trubky 120 mm) nebo s recirkulací (s použitím vhodného uhlíkového filtru). Maximální výkon odsávání dosahuje 280 m³/h. Pracovní plochu pod odavačem osvětluje 2 x 30 W LED žárovka. Maximální hlučnost digestoře Amica SKZ 62 DB dosahuje 63 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Amica OKS 952 T

Amica OKS 952 T

10 759 Kč

K odeslání

Chcete do své kuchyně digestoř, který vám zaručí 100% kvalitu a spolehlivost? Pak je komínový odsavač par Amica OKS 952 T s pěti stupni výkonu stvořený jako pro vás. Usnadní vám přípravu jídla tak,…

  • Šířka: 89,8 cm
  • Maximální hlučnost: 67 db
  • Maximální výkon odsávání: 535 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Moderní design

Výkon digestoře Amica SKZ 62 DB by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně v kombinaci kvalitního nerezu a černého skla, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až třemi stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle.

Výkon a flexibilita

Kuchyňský odsavač par je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon odtahu dosahuje 280 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 120 mm. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr FWK 202 nebo FKW 145 (od roku 2019 s LED osvětlením), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovplynvená četností jeho používání.

Osvětlení varné plochy

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínový digestoř má povrchové provedení ze skla. Komínová digestoř vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím páru LED žárovek (2 x 30 W) umístěných ve spodní části odsavače.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 63 db
  • Maximální výkon odsávání 280 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 280 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 68,5 cm
Výška komínu (max.): 104,5 cm
Vhodný uhl. filtr: FKW 145
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 104,5 cm
Hloubka: 34 cm
Hmotnost: 13,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 63 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 60 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1160865

Všechny parametry

Recenze Amica SKZ 62 DB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica SKZ 62 DB