Amica SKZ 62 BB

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %

Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 63 db, Maximální výkon odsávání: 280 m3,


Cena 2 999 Kč

Sleva 21 % z ceny doporučené výrobcem: 3 799 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 29,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Amica SKZ 62 BB v černém provedení je zařazen do energetické třídy C. Provoz digestoře je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace. Průměr odtahového potrubí je 150 mm. Jeho maximální výkon odsávání v běžném provozu dosahuje 280 m³/hod. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují prostřednictvím tlačítek. Pracovní plochu pod odsavačem par Amica SKZ 62 BB zpřehledňuje LED osvětlení 2× 3 W.

 

 

 

Moderní design

Výkon odsavače par Amica SKZ 62 BB by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až třemi stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněna mimořádně rychle.

Výkon a flexibilita

Kuchyňský odsavač par je flexibilnější a vždy si budete moci nastavit stupeň, který vám bude nejlépe vyhovovat. Maximální výkon odtahu dosahuje 280 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by se měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou desku a 65 cm nad plynovou varnou desku. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr FWK 202, který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání.

Osvětlení varné plochy

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínová digestoř má povrchové provedení ze skla. Komínová digestoř vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím páru LED žárovek (2× 3 W) umístěných ve spodní části odsavače.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Maximální hlučnost 63 db
Maximální výkon odsávání 280 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SKZ 62 BB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno