Amica SEPM 16 ZPW

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Typ varné desky: Kombinovaná, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 3,


Cena 6 999 Kč

Sleva 13 % z ceny doporučené výrobcem: 7 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 69,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW v bílém provedení má kombinovanou varnou zónu a elektrickou troubu. Varná zóna má 4 plynové hořáky různého průměru a výkonu, ty jsou chráněny smaltovanými rošty. Praktický plechový poklop je možné sklopit, když sporák není používán a chránit tak varnou plochu. Trouba sporáku Amica SEPM 16 ZPW má objem 62 l. Nabízí 6 funkcí pečení. Vnitřní povrch trouby je pokryt snadno čistitelným smaltem. V dolní části sporáku se nachází výsuvný úložný prostor, kde je možné ukládat pekáče a pánve. Ovládání je mechanické pomocí otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním hořáků. Příslušenství: hluboký plech, rošt, trysky na propan butan.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Praktický kombinovaný sporák Amica SEPM 16 ZPW vás příjemně překvapí jednoduchým ovládáním prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Multifunkční elektrická trouba nabízí až 6 funkcí pečení. Celkový objem trouby dosahuje 62 l, její dvířka jsou vybavena průhledným sklem. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Praktický černý lakovaný poklop poskytuje bezpečnost a komfort při používání.

Kombinovaná varná deska

Kombinovaná varná deska nabídne 4 varné zóny různého výkonu. Zapínání plynových hořáků probíhá pomocí elektrického zapalování umístěného v každém ovladači. Deska je vybavena smaltovanými rošty, na které můžete uložit plech s pokrmem. V případě náhlého zhasnutí plamene jsou k dispozici bezpečnostní pojistky, které zajistí okamžité automatické uzavření přívodu plynu. Díky tomu je provoz spotřebiče bezpečný a nemusíte se obávat úniku plynu.

  •     Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
  •     Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW)
  •     Velký hořák 9 cm (2,8 kW)
  •     Velká deska 18 cm (1,2 kW)

Prostorná elektrická trouba

Kombinovaný sporák je také vybaven prostornou elektrickou troubou o objemu 62 litrů. Ta sice nemá zadní topné těleso, avšak je vybavena ventilátorem a 6 programy na pečení, které vám poskytnou množství prostoru k seberealizaci při přípravě pokrmů. Trouba disponuje také funkcí grilu, dokonce i rozmrazováním. Oceníte rychlý ohřev. Při každém pečení je důležité, abyste měli pracovní prostor dostatečně osvětlen halogenovými žárovkami. Takto budete mít vždy přehled o dění v troubě před pečením, během pečení i po něm. S elektrickým sporákem bude nyní pro vás pečení i vaření radostí.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Kombinovaná
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SEPM 16 ZPW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno