Amica SEP 18 ZW

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 13 %

Typ varné desky: Kombinovaná, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 2,


Cena 6 999 Kč

Sleva 13 % z ceny doporučené výrobcem: 7 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 839,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Amica SEP 18 ZW v bílém provedení s objemem elektrické trouby 62 l nabízí 8 funkcí pečení. Vnitřní povrch trouby je pokryt snadno čistitelným smaltem. Dvířka trouby mají přední dvířka typu CoolDoor3. Ovládaný je pomocí otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. K dispozici má i mechanickou minutku. Varná zóna je netradiční. Nabízí kombinaci 2 litinových elektrických ploten a 2 plynových hořáků. Každá varná zóna má různý výkon a průměr. Na smaltovaný rošt je možné bezpečně položit hrnce. Bílý lakovaný poklop bezpečně ochrání varnou zónu. Ve spodní části sporáku Amica SEP 18 ZW se nachází praktický úložný prostor, kde je možné skladovat plechy a pánve. Šířka 50 cm. Příslušenství: hluboký plech, rošt, trysky na propan butan.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Praktický kombinovaný sporák Amica SEP 18 ZW vás příjemně překvapí jednoduchým ovládáním prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Multifunkční elektrická trouba nabízí až 8 funkcí pečení. Celkový objem trouby dosahuje 62 l, její dvířka jsou vybavena trojitým sklem. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Praktický bílý lakovaný poklop poskytuje bezpečnost a komfort při používání.

Kombinovaná varná deska

Varná deska má 4 varné zóny různého výkonu a dokonce i druhu. V ne zcela tradičním spojení nabízí 2 litinové elektrické plotny a 2 plynové hořáky. Zapínání plynových hořáků a elektrických desek probíhá pomocí otočných knoflíků. Deska je vybavena smaltovanými rošty, na které můžete uložit hrnec s pokrmem. V případě náhlého zhasnutí plamene jsou k dispozici bezpečnostní pojistky, které zajistí okamžité automatické uzavření přívodu plynu. Díky tomu je provoz spotřebiče bezpečný a nemusíte se obávat úniku plynu. Lakovaný poklop poskytuje dokonalou bezpečnost při využívání.

  •      Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
  •      Velký hořák 9 cm (2,8 kW)
  •      Velká rychloplotna 14,5 cm (1,5 kW)
  •      Velká rychloplotna 18,0 cm (2,0 kW)

Prostorná elektrická trouba

Kombinovaný sporák je také vybaven prostornou elektrickou troubou o objemu 62 litrů. Ta sice nemá zadní topné těleso, avšak je vybavena ventilátorem a 8 programy na pečení, které vám poskytnou množství prostoru k seberealizaci při přípravě pokrmů. Trouba disponuje také funkcí grilu, dokonce i rozmrazováním. Oceníte super rychlý ohřev 150 °C za 4 min 30 s. Při každém pečení je důležité, abyste měli pracovní prostor dostatečně osvětlen halogenovými žárovkami. Takto budete mít vždy přehled o dění v troubě před pečením, během pečení i po něm. S elektrickým sporákem bude nyní pro vás pečení i vaření radostí.

Trojité odolné dveře trouby

I při pouhém pečení je bezpečnost vás a vašich nejbližších velmi důležitá. Proto je potřeba si vybírat spotřebiče, které jsou bezpečné a spolehlivé. Elektrický sporák má dveře vyrobeny z odolného skla, které chrání před případným nebezpečím. Sklo dveří je v trojité vrstvě pro ještě větší bezpečnost při pečení oblíbených pokrmů. Kromě toho je přehledné, takže budete mít vždy přehled o každém procesu pečení.

Údržba

Sporák se komfortně udržuje v čistotě běžnými čisticími prostředky. Smaltovaný povrch trouby je výhodný v tom, že se na něm nepřichytává mastnota, a proto se snadno udržuje čistý. Ve spodní části se nachází praktický výsuvný odkládací prostor na kolečkách. Můžete ho jednoduše vysunout a uložit v něm například hrnce, pekáče či pánve.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Kombinovaná
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 2

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica SEP 18 ZW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno