Amica PPS 8423 BSIW

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

AEG ProSteam L7FEE68SC

AEG ProSteam L7FEE68SC

Extra úsporná automatická pračka AEG L7FEE68SC s parní technologií ProSteam a s kapacitou na 8 kg špinavého prádla. Max. rychlost při odstřeďování (ot./min) 1600. Pračka se také může pochlubit tichým…

 • Hloubka: 57,1 cm
 • Maximální hlučnost: 51 db
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Parní pračka

Parní pračka plněná zepředu Amica PPS 8423 BSIW disponuje parním praním, díky kterému bude Vaše oblečení stále jako nové. Sílu parního praní oceníte hlavně v tom případě, že patříte mezi lidi s citlivou pokožkou. Při parním praní se totiž zničí až 99,9% alergenů. Vaše prádlo tak bude dokonale čisté a přitom si zachová stále svou kvalitu. V šetrném bubnu pračky SoftDrum můžete vyprat až 8 kg prádla. Otáčky odstřeďování si přitom můžete nastavit podle potřeby, s maximální rychlostí 1400 ot./min. Hlučnost při praní dosahuje 54 dB a při odstřeďování 78 dB. Moderní ovládací panel s multifunkčním LCD displejem Vám usnadní obsluhu pračky. Umožňuje snadné a rychlé nastavení parametrů a sledování času ukončení programu.

Programy a funkce

Mezi 16 standardními + 7 parními a přídavnými pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro Vaše oblečení. Teplotu praní si můžete nastavit v rozmězí: 20/30/40/60/90 °C.

 • Programy: bavlna, bavlna ECO, vlna, syntetika, choulostivá tkanina
 • Ostatní programy: každodenní 58 min., trička, fitness, sport, tmavé oblečení, máchání, ruční praní, expresní 15 min., antialergenní, samočištění bubnu
 • Přídavné funkce: předpírka / rychlé praní

Parní praní s funkcí Steam Touch

S parní pračkou už nemusíte mít oblečení pomačkané, ale jen čisté, měkké a voňavé. S funkcí Steam Touch bude vaše prádlo až o 70% méně pokrčená. Navíc bude mnohem jednodušší i její následné žehlení. Funkce Steam Touch na začátku a konci pracího cyklu vypouští proud páry, která jemně proniká do vláken, uvolní a vyrovná vaše oblečení, které zůstane mnohem nadýchanější. Díky této funkci se i ty nejodolnější skvrny vypaří. Dalšími výhodami funkce Steam Touch jsou také:

 •     Dlouhodobá svěží vůně: vodní pára, která proniká hluboko do tkaniny neutralizuje nepříjemné pachy, a likviduje zdroj nepříjemného pachu. Vaše prádlo tak zůstane dlouho voňavá a svěží.
 •     Čistota bez mikrobů: oblečení je vyprané, dezinfikované a bez mikrobů. Pára rychle vyčistí i jemné oblečení a zanechá ho bezpečné pro alergiky, děti i lidi s citlivou pokožkou.
 •     Příjemné na dotyk: vaše prádlo bude nadýchaná a příjemná na dotek. Vodní pára, která pronikne do vláken ji uvolní a zjemní.

Funkce Add +

Dokonalým řešením pro Zapomnětlivci je funkce Add +. Díky ní je možné i během praní otevřít celé dvířka pračky a přidat nebo vybrat z bubnu oblečení. Pod tlačítkem start / pauza najdete symbol Add + pro možnost dodatečného přidání prádla během praní. Pračka vždy signalizuje, kdy je tato možnost ještě aktivní a kdy už ne. Pro maximální efekt praní se doporučuje tuto funkci využívat během prvních 30 minut od startu programu.

OptiDose

Různí dávkování pracího prostředku a aviváže nepohodlné a nepřesné. Znáte ty situace, kdy dáte jednou do pračky více pracího prostředku a podruhé méně. S tímto modelem s OptiDose budete mít klid na více než 20 praní. Stačí když naplníte dávkovač, nastavíte jednu ze tří úrovní dávkování a vaše pračka si potřebné množství pracího prostředku odebere automaticky sama.

Program pro čištění bubnu

Samočisticí program bubnu pračky vám umožnuje udržovat buben hygienicky čistý, což ovlivňuje každé praní. Hygienická čistota bubnu je zvláště důležitá při praní oblečení pro děti a alergiky. Likviduje většinu alergenů (bakterie, houby, plísně a mikroorganismy), které se nacházejí v bubnu. Program se využívá pouze s prázdným bubnem. Při pravidelném používání se odstraňují nepříjemné pachy v bubnu. Program vypařuje buben pračky při teplotě 90-95 °C a trvá cca jednu hodinu.

Buben SoftDrum

Pokud vám záleží na tom, zda vaše prádlo zůstane dlouho krásná unikátní struktura bubnu SoftDrum vám zabezečí jemnešie a šetrnější praní pro vlákna.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 47 cm
 • Maximální hlučnost 54 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 23
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 137 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 47 cm
Hmotnost: 67 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 54 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 23
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 300 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 54 L
Celková spotřeba: 0,71 kWh
Roční spotř.en. při praní: 137 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11000 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1140364

Všechny parametry

Recenze Amica PPS 8423 BSIW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica PPS 8423 BSIW