Amica PPS 61213 BW

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 84,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná pračka Amica PPS 61213 BW v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +++. Kapacita bubnu pro praní je 6 kg prádla a maximální rychlost otáček 1200 ot./min. Nabízí 16 pracích programů, které si lze snadno zvolit pomocí otočného voliče a LED displeje. Pračka Amica PPS 61213 BW nabízí i řadu užitečných funkcí jako Auto senzor, dětskou Polsku, odložený konec a podobně. Funkce Add + umožňuje přidat prádlo i během praní. Program pro samočištění bubnu odstraní bakterie a nečistoty. Šetrný Soft Drum povrch bubnu má speciální žebrování, které nepoškozuje oblečení. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po regsitraci (více info)

Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI

11 990 Kč

K odeslání

Zepředu plněná slim pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Technologie SensiCare v pračkách Perfect Care 600 automaticky upraví čas,…

 • Hloubka: 38 cm
 • Maximální hlučnost: 54 db
 • Kapacita bubnu: 6 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Jednoduchý pomocník

Předem plněná pračka v příjemném designu s černými dvířky bubnu představuje obecně nenahraditelného pomocníka do každé domácnosti. Amica PPS 61213 AW bude z mnoha modelů opravdu skvělou volbou. Je předem plněná a určená až pro 6 kg prádla. Bude tak skvělým variantou i do vícečlenných domácností. S 1200 otáčkami za minutu zaručuje opravdu plynulý chod bez omezení po celou dobu. Ovládaná je prostřednictvím otočného voliče, pomocí, kterého si vyberete prací program a velký přehledný LED displej vám zprostředkuje informace o každém programu. V průběhu praní zobrazuje orientační čas ukončení praní jakož i to, zda je ještě v daném cyklu možnost přerušení a přidání zapomenuté prádla.

Programy a funkce

abízí Vám až 16 spolehlivých a využitelných pracích programů, díky čemuž si bez pochyb vždy vyberete ten nejvhodnější. Nastavit můžete odložení konec, teplotu nebo odstřeďování. Maximální hlučnost při praní je 59 dB a hlučnost odstřeďování 74 dB. K bezpečnosti přispívá i praktická dětská pojistka. Funkce nastavení úrovně znečištění nabízí možnost nastavit požadovanou intenzitu praní pro vybraný program: slabě zašpiněné, silně zašpiněné a velmi silně zašpiněné.

 • Programy: Bavlna, bavlna Eco, Denní 58 min., Košile, fitness, outdoor, tmavé, syntetika, samočištění, máchání, ruční praní, vlna, jemné, expres 15 min. antialergický, oblíbené.
 • Funkce: dodatečné zkrácení času, máchání / předpírku, start / pauza, Funkce Add +, vypnout / zapnout zvuk, dětský zámek, volba oblíbeného programu.

Funkce Add +

Dokonalým řešením pro Zapomnětlivce je funkce Add +. Díky ní je možné i během praní otevřít celé dvířka pračky a přidat nebo vybrat z bubnu oblečení. Pod tlačítkem start / pauza najdete symbol Add + pro možnost dodatečného přidání prádla během praní. Pračka vždy signalizuje, kdy je tato možnost ještě aktivní a kdy už ne. Pro maximální efekt praní se doporučuje tuto funkci využívat během prvních 30 minut od startu programu.

Program pro čištění bubnu

Samočisticí program bubnu pračky vám umožnuje udržovat buben hygienicky čistý, což ovlivňuje každé praní. Hygienická čistota bubnu je zvláště důležitá při praní oblečení pro děti a alergiky. Likviduje většinu alergenů (bakterie, houby, plísně a mikroorganismy), které se nacházejí v bubnu. Program se využívá pouze s prázdným bubnem. Při pravidelném používání se odstraňují nepříjemné pachy v bubnu. Program vypařuje buben pračky při teplotě 90-95 °C a trvá cca jednu hodinu.

Buben SoftDrum

Pokud vám záleží na tom, zda vaše prádlo zůstane dlouho krásná unikátní struktura bubnu SoftDrum vám zabezpečí jemnější a šetrnější praní pro vlákna.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 40 cm
 • Maximální hlučnost 59 db
 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 16
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 153 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 60 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 59 db
Hluk při odstřeďování: 76 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 315 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 48 L
Celková spotřeba: 0,73 kWh
Roční spotř.en. při praní: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9240 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Prostor na umístění: Malý do 45 cm (hloubka)
Počet členů domácnosti: 3 členové
Speciální programy: Sportovní program
Následné sušení v sušičce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 1190703

Všechny parametry

Recenze Amica PPS 61213 BW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica PPS 61213 BW