Amica OKS 952 T

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 107,59 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chcete do své kuchyně digestoř, který vám zaručí 100% kvalitu a spolehlivost? Pak je komínový odsavač par Amica OKS 952 T s pěti stupni výkonu stvořený jako pro vás. Usnadní vám přípravu jídla tak, že se ve vaší kuchyni už více nebude tvořit nepříjemný zápach. Největší jeho výhodou je neuvěřitelně snadné ovládání. Obsluha tohoto digestoře je hračka, protože jeho součástí je i dálkové ovládání, díky čemuž jej budete moci pohodlně ovládat z jakéhokoliv místa. Komínový odsavač par Amica OKS 952 T obsahuje i elektronického ukazatele znečištění filtrů a elektronický displej, takže jeho fungování budeme mít pod úplnou kontrolou jen vy. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Amica OKS 952 T by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 5 stupňů výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládanieho panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 535 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 67 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Dekorační komínový digestoř má povrchové provedení v nerezové barvě. Elektronické ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí halogenových žárovek.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Amica FWK 160. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven i tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi jednoduchá.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 89,8 cm
  • Maximální hlučnost 67 db
  • Maximální výkon odsávání 535 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 535 m3
Počet rychlostí: 5
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (min.): 58,7 cm
Výška komínu (max.): 96,7 cm
Vhodný uhl. filtr: FWK 160
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 89,8 cm
Výška: 102,7 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 11 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 120 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: OKS952T

Všechny parametry

Recenze Amica OKS 952 T

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica OKS 952 T