Amica OKC IN 600 WS vystavený kus s plnou zárukou

Komínový odsavač par Amica OKC IN 600 WS v bílé barvě z tvrzeného skla barvě se zkosenou odsávací plochou výborně zapadne do vaší kuchyně. Digestoř má senzorové ovládání a LED ukazatele. Vybrat si můžete ze čtyř stupňů výkonu, přičemž nejvyšší výkon dosahuje odtah až 700 m³/h. Odsavač par také přináší příjemné LED osvětlení pracovní desky 1 x 6,4 W žárovky. Kromě klasického odtahu do komína můžete s uhlíkovým filtrem čistit vzduch i prostřednictvím recirkulace. Odsavač par má šířku 60cm. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 1 prodejně

  • Výprodej − 57 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Elica SWEET WHITE F/85

Elica SWEET WHITE F/85

Komínový odsavač par Elica SWEET WHITE F/85 je řešen v zajímavém designu pro dokonalé doplnění vaší moderní kuchyně. Vyhotovený je v bílém provedení a mezi jeho přednosti patří to, že je vyroben z…

  • Šířka: 85 cm
  • Maximální hlučnost: 65 db
  • Maximální výkon odsávání: 625 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Moderní design a skvělý výkon

Výkon komínového digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Moderní filtry na recirkulaci, jasné osvětlení - to jsou jen některé z inteligentních řešení digestoře Amica OKC IN 600 WS. Tento digestoř skvěle zapadne do prostoru kuchyně. Má moderní design z bílého tvrzeného skla s nakloněním, které bude ve vaší kuchyni vypadat výborně. Na prvním místě je však účinnost odsávání. Maximální výkon odtahu je 700 m³/hod. Podle své potřeby si můžete vybrat až ze čtyř stupňů výkonu.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete recirkulační provoz. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Amica FWK 300. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven i tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi jednoduchá.

Hliníkový tukový filtr

Tento digestoř má hliníkový filtr, jehož úkolem je zachytit tukové výpary z vaření. Je vyroben z materiálu odolného proti korozi a velmi dobře snáší opakované čištění. Tukový filtr představuje efektivní ochranu před zachycováním se tuku na stěnách či nábytku.

LED osvětlení

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínový digestoř má povrchové provedení v bílé barvě. Nejmodernější systém širokoúhlého LED osvětlení zvyšuje estetiku zařízení a garantuje neopakovatelnou atmosféru v kuchyni. Systém navíc šetří elektrickou energii.

 

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 60 db
  • Maximální výkon odsávání 700 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 700 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 55 cm
Výška komínu (min.): 57 cm
Výška komínu (max.): 90 cm
Vhodný uhl. filtr: FWK 300
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 139,5 cm
Hloubka: 45,5 cm
Hmotnost: 21,46 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 61 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: OKC IN 600 WS

Všechny parametry

Recenze Amica OKC IN 600 WS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica OKC IN 600 WS