Amica OKC 613 RB

4 290 Kč ? Ušetříte 7 % 3 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 39,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Amica OKC 613 RB v antracitové barvě se šířkou 60 cm výborně zapadne do vaší kuchyně. Digestoř má mechanické tlačítkové ovládání. Vybrat si můžete ze tří stupňů výkonu, přičemž nejvyšší výkon odsaje až 403 m³ / hod. Odsavač par také přináší příjemné LED osvětlení pracovní desky prostřednictvím 2 x 3 W žárovky. Kromě klasického odtahu do komína můžete s uhlíkovým filtrem filtrovat vzduch is recirkulačním provozem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 7 %

Zvažte i tento produkt

Elica SUN IX A/60

Elica SUN IX A/60

Odsavač par Elica SUN IX A / 60 v nerezové barvě, má šířku 60 cm se sacím výkonem 272 - 559 m³ / h s možností použití pro odtah nebo recirkulaci. Svým designem se hodí téměř do každé domácnosti. K…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 70 db
  • Maximální výkon odsávání: 735 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Příjemný design a výborná efektivita

Výkon komínového odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par Amica OKC 613 RB skvěle zapadne do prostoru kuchyně. Moderní filtry na recirkulaci, LED osvětlení - to jsou jen některé z inteligentních řešení. Na prvním místě je však účinnost odsávání. Maximální výkon odtahu je 403 m³/hod. Podle své potřeby si můžete vybrat až ze tří stupňů výkonu.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínový digestoř má povrchové provedení v antracitové barvě. Mechanické ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí širokoúhlého LED diodového osvětlení zvyšuje estetiku zařízení a garantuje neopakovatelnou atmosféru v kuchyni. Systém navíc šetří elektrickou energii.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz s recirkulací. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Amica FWK 280 - potřeba je zakoupit 2 ks filtrů. (Balení FWK 280 obsahuje 1 filtr.). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi jednoduchá.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 64 db
  • Maximální výkon odsávání 403 m3

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 403 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 70 cm
Výška komínu (min.): 76 cm
Výška komínu (max.): 104 cm
Vhodný uhl. filtr: FWK 280
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: antracitová
Šířka: 60 cm
Výška: 104 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: ocel

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 66 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: OKC 613 RB

Všechny parametry

Recenze Amica OKC 613 RB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica OKC 613 RB