Amica MV 638 AEDW


Myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 10 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem: Ne, Počet programů: 8, AquaStop funkce: Ano, Výška: 84,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 9 498 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 9 888 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 95 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící myčka nádobí Amica MV 638 AEDW v bílém provedení má šířku 59,8 cm. Její kapacita pro mytí je 14 sad nádobí. Spotřeby vody na jeden cyklus dosahuje 10 l. Nabízí praktické ovládání integrovaným panelem, které je umístěno vpředu včetně LED displeje. Myčka Amica MV 638 AEDW má v nabídce 8 mycích programů jakož i užitečné funkce včetně odloženého startu 1 -24 hodin. Systém hotair usuší nádobí přímo v myčce. Pro bezpečnost je myčka nádobí vybavena systémem proti úniku vody Aqua Stop. Vnitřní výbavu tvoří: horní koš, dolní koš a příborová zásuvka. Celý vnitřní prostor zpřehlední vnitřní LED osvětlení. Myčka má možnost podstavby pod kuchysnkú linku.

Optimální pro každodenní mytí

Praktická volně stojící smart myčka nádobí Amica MV 638 AEDW v úsporné energetické třídě D bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni pro dokonale umyté nádobí. Můžete díky ní strávit více volného času s vašimi blízkými. Během jednoho mycího cyklu dokáže umýt 14 jídelních souprav nádobí při spotřebě vody 10 l na jeden cyklus. Hlučnost myčky je velmi nízká, jen 42 dB. Její ovládací panel je umístěn vpředu s LED displejem. Systém HotAir usuší raid přímo v myčce prostřednictvím odpaření vody z nádobí a její kondenzace. Vodu zahřeje při posledním oplachování na vyokú teplotu. Následně se odpaří a vnitřní prostor myčky zůstane teplý a nádobí suchý a čistý. Sférové ​​mytí umožňuje zapnout spotřebič iv případě, že je zaplněný jen jeden mycí koš.

Mycí programy a funkce

Myčka v šířce 59,8 cm disponuje 8 standardními programy pro mytí s možností odloženého startu 1 - 24 hodin. Na konci programu zazní praktický akutstický signál, budete tak informováni kdy je mycí cyklus ukončen.

  • Programy: Auto program (senzor znečištění vody), Intenzivní mytí 65 ° C, Program Eco 50 ° C, Krátký program 40 ° C - 40 min., Program Standardní - 55 ° C, Program namáčení 90 '- 55 ° C

Košové vybavení

Horní koš je ideální pro ukládání sklenic, šálků, talířů a pod. Nabízí skládací police na hrnky a šálky, které jsou slápateľné. Polohu horního koše lze také jednoduše nastavit podle potřeby. Dolní koš je ideální pro mytí talířů, misek, hrnců a větších kusů nádobí. Pro komfort uživatele nahradila Amica tradiční koš na příbory, umístěný v dolním koši, dodatečným samostatným třetím košem. Uložení příborů do myčky je tak velmi jednoduché a navíc získaný prostor v dolním koši je možné využít podle aktuální potřeby. Koš na příbory je nainstalován na vodících lištách s plným výsuvem. MaxiSpace3 znamená vysokou účinnost mytí, komfort používání a dodatečnou kapacitu mytí.

Bezpečnost

Myčka je vybavena prídvodom vody AquaStop. Elektronická ochrana myčky automaticky vypne přívod vody přímo u kohoutku v případě, že se vyskytne jakákoliv porucha, která by mohla ohrozit bezpečné používání spotřebiče v domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 42 db
Počet programů 8
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica MV 638 AEDW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi