Amica MI 628 AEGB

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 628 AEGB je zařazena do energetické třídy A ++. O šířce 60 cm má kapacitu pro mytí 14 jídelních souprav. Ovládací panel je shora a tvoří ho LED indikátory s tlačítky. Myčka nabízí 8 mycích programů a z funkcí je k dispozici praktický odložený start 1-24 hod, 3 nezávislé sprchující ramena a 1/2 náplň. Vestavná myčka nádobí Amica MI 628 AEGB využívá systém sušení nádobí Hot Air. Nechybí zvukový signál ukončení programu. Vnitřní výbavu tvoří 2 koše +1 koš na příbory a nezávislé 3 sprchovací ramena. Maximání hlučnost dosahuje 47 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)
Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po regsitraci (více info)

Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM48320L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 FLEX MaxiFlex EEM48320L je zařazena do energetické třídy A+++. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu…

 • Šířka: 59,6 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Pohodlné mytí nádobí

Plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 628 AEGB zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Nejnovější technologie použité v myčkách Amica zajišťují velmi nízkou úroveň hluku. Nyní vás myčka nebude rušit ani v případě, že je kuchyň spojená s obývacím pokojem. Hlučnost dosahuje maximálně 47 dB. V úsporné energetické třídě A ++, o šířce 60 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 14 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 11 l/cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na potřebu doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla.

Funkce a mycí programy

 • Funkce: 1/2 náplň, Odložený start: 1-24 h, 3 nezávislé sprchující ramena
 • 8 mycích programů: Intenzivní mytí 60 ° C, Program Eco 45 ° C, Program Sklo 40 ° C, Program Auto 45 ° - 55 ° C, Program Standardní - 55 ° C, Namáčení program, Hodinový program 60 ° C / 60 min. , Krátký program 30 '45 ° C / 30 min.

Intenzivní mytí 60 ° C

Pro mytí silně znečištěného nádobí jako jsou připálené hrnce nestačí použít běžný program. Před základním umytím je třeba obvykle předmytí. Oplachování probíhá 2 x a to ve studené vodě a podruhé v teplé vodě. Intenzivní program, který využívá maximální mycí teplotu a zvýšenou dávku mycího prostředku odstraní dokonale i stopy připáleného tuku.

Maxi space 3

Pro komfort uživatele nahradila Amica tradiční koš na příbory, umístěný v dolním koši, dodatečným samostatným třetím košem. Uložení příborů do myčky je tak velmi jednoduché a navíc získaný prostor v dolním koši je možné využít podle aktuální potřeby. Koš na příbory je instalován na vodících lištách s plným výsuvem. MaxiSpace3 znamená vysokou účinnost mytí, komfort používání a dodatečnou kapacitu mytí.

Systém up & down

Pokud se vám nevejdou vysoké sklenice do koše, žádný problém. Díky výškově nastavitelnému hornímu koši si nastavíte polohu podle potřeby. Získáte tak více místa pro velké kusy nádobí. Výšku horního koše nastavujete vložením v různé výšce koleček do kolejnic. V dolním koši jsou rady skládacích stojanů, které můžete podle potřeby složit a díky tomu, ukládat větší kusy nádobí a hrnců.

Systém HotAir

Pokud vás také trápí představa, že musíte nádobí po vyjmutí z myčky nechat vysušit, už se s tím nemusíte zabývat. Systém HotAir vysuší nádobí v myčce odpařením a kondenzací vody. Voda má po posledním oplachování vysokou teplotu, což zaručí její okamžité odpaření z nádobí. Vnitřek myčky a vzduch, který v ní cirkuluje, jsou horké, zatímco nádobí zůstane suchý.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,8 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 47 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 185 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 11 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 14
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Model: MI628AEGB
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,75 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 37 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 185 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1100335

Všechny parametry

Recenze Amica MI 628 AEGB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica MI 628 AEGB