Amica MI 427 CD

9 990 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 25. 10. 2020
Jak získáte slevu
7 992 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 427 CD je zařazena do energetické třídy A ++. Se šířkou 45 cm má kapacitu pro mytí 10 jídelních souprav. Ovládací panel je shora a tvoří ho LED indikátory s tlačítky. Myčka nabízí 7 mycích programů a z funkcí je k dispozici praktický odložený start 1-24 hod, 3 nezávislé sprchující ramena a trefovat mytí. Vestavná myčka nádobí Amica MI 427 CD využívá systém sušení nádobí Hot Air. Nechybí zvukový signál ukončení programu. Vnitřní výbavu tvoří 2 koše +1 koš na příbory a nezávislé 3 sprchovací ramena. Maximání hlučnost dosahuje 45 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva s kódem 1 998 Kč

Zvažte i tento produkt

AEG FSB51400Z

AEG FSB51400Z

Plně integrovaná vestavná myčka nádobí AEG FSB51400Z v SlimLine - úzkém provedení se šířkou 45 cm. Je zařazena do energetické třídy A + (spotřeba vody a energie: 99 l, 0.789 kWh s programem Eko 50 °…

 • Šířka: 44,6 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 47 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Pohodlné mytí nádobí

Plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 427 CD zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Nejnovější technologie použité v myčkách Amica zajišťují velmi nízkou úroveň hluku. Nyní vás myčka nebude rušit ani v případě, že je kuchyň spojená s obývacím pokojem. Hlučnost dosahuje maximálně 45 dB. V úsporné energetické třídě A ++, o šířce 45 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 8 l/cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na potřebu doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. O průběhu programu vás bude informovat indikátor provozu Blue Dot- modré světlo. Po dokončení mycího cyklu světlo krátce bliká a potom zhasne.

Funkce a mycí programy

 • Funkce: trefovat mytí, Odložený start: 1-24 h, 3 nezávislé sprchující ramena
 • 7 mycích programů: Intenzivní mytí 60 ° C, Program Eco 45 ° C, Program Sklo 40 ° C, Program Auto 45 ° - 55 ° C, Program Standardní - 55 ° C, Párty program, Program 90'- 65 ° C / 90 min., Automatické čištění filtru 70 ° C / 90 min.

Maxi space 3

Pro komfort uživatele nahradila Amica tradiční koš na příbory, umístěný v dolním koši, dodatečným samostatným třetím košem. Uložení příborů do myčky je tak velmi jednoduché a navíc získaný prostor v dolním koši je možné využít podle aktuální potřeby. Koš na příbory je instalován na vodících lištách s plným výsuvem. MaxiSpace3 znamená vysokou účinnost mytí, komfort používání a dodatečnou kapacitu mytí.

Systém up & down

Pokud se vám nevejdou vysoké sklenice do koše, žádný problém. Díky výškově nastavitelnému hornímu koši si nastavíte polohu podle potřeby. Získáte tak více místa pro velké kusy nádobí. Výšku horního koše nastavujete vložením v různé výšce koleček do kolejnic. V dolním koši jsou rady skládacích stojanů, které můžete podle potřeby složit a díky tomu, ukládat větší kusy nádobí a hrnců.

Systém HotAir

Pokud vás také trápí představa, že musíte nádobí po vyjmutí z myčky nechat vysušit, už se s tím nemusíte zabývat. Systém hotair vysuší nádobí v myčce odpařením a kondenzací vody. Voda má po posledním oplachování vysokou teplotu, což zaručí její okamžité odpaření z nádobí. Vnitřek myčky a vzduch, který v ní cirkuluje, jsou horké, zatímco nádobí zůstane suchý.

Automatické čištění filtru 70 °C/90 min

Nikdo nemá rád mytí vnitřního prostoru myčky. A proto má myčka Amica program na čištění, kdy vysoká teplota a rychlost zajišťují účinné promývání všech koutů komory. Díky tomu je myčka čistá a svěží a tím se zvyšuje její životnost.

Program Auto 45 ° - 55 ° C

Auto Program automaticky upravuje množství použité vody a její teplotu v závislosti na tom, jak špinavé je voda. Po prvním oplachování, elektronický senzor zkontroluje, jak špinavá je voda a pak vybere optimální teplotu mezi 45 ° C a 60 ° C.

Párty program

Je to funkce pro případ pokud máte v myčce naplněn pouze jeden koš. Tato funkce přináší úsporu času a peněz. Ale určitě si oblíbíte i program Párty, který je Ideální pro večírky, zejména pro jemné sklo. Mycí cyklus při 30 ° C, který vám ušetří čas a maximalizuje účinnosť.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 44,8 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 45 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 7
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 195 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 8 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 10
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne
Model: MI427CD
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,4 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 44,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 34,5 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 8 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 1100426

Všechny parametry

Recenze Amica MI 427 CD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica MI 427 CD