Amica FM 138.3AA (bílá)

5 Všechna hodnocení (1)


Cena na prodejně:

4 619 Kč

Rezervace je zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 461.9 Kč

Cena v e-shopu:

4 619 Kč

Doprava zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 461.9 Kč

Skladem v e-shopu 2-5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 46,19 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová lednička s mrazákem AMICA FM1383AA je vybavena Anti-bacteria systémem, který účinně ochraňuje potraviny před vznikem bakterií a plísní. Vytváří ideální podmínky pro dlouhodobou čerstvost vašich potravin. Celkový využitelný objem ledničky s mrazákem je 105 litrů, z čehož chladicí části patří 93 litrů a mrazicí 12 litrů. Pro pohodlné uskladnění vašich potravin jsou k dispozici dvě poličky, jedna zásuvka na ovoce a zeleninu, tři přihrádky ve dvířkách a jedna mrazicí zásuvka. Jednodveřový mrazák s ledničkou je zařazován do energetické třídy A ++.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

Anti-bacteria systém

Jednodveřová lednička s mrazákem AMICA FM1383AA zajišťuje účinnou ochranu vašich potravin před bakteriemi a plísněmi, které mohou vytvářet nepříjemný zápach a zkracovat dobu uchovávání potravin. Vybavena je efektivním Anti-bacteria systémem, který udržuje vaše potraviny déle čerstvé a chrání je před množením bakterií, mikroorganismů a plísní.

Kapacita

Celkový Brutto objem jednodveřového mrazáku s lednicí je 111 litrů a celkový využitelný vnitřní objem je 105 litrů. Mrazící část nabízí 12-ti litrovou kapacitu pro uskladnění mražených potravin a chladící část 93 litrovou kapacitu.

Mrazící část

Mrazák o objemu 12 litrů nabízí mrazící kapacitu, která šikovně zvládne za 24 hodin zamrazit 2 kg vašich potravin. Při případné poruše nebo výpadku proudu se nemusíte o vaše potraviny obávat, k dispozici je až 14-ti hodinová skladovací doba při poruše. Mrazák je vybaven jednou zásuvkou, na vrchní straně spotřebiče.

Chladící část

Lednička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dvě poličky a jednu zásuvku pro bezpečné uskladnění ovoce a zeleniny. Odkládací prostor se nachází také v dvířkách ledničky a tvořený je třemi prostornými a odolnými přihrádkami. Do vnitřní části ledničky můžete odložit velký hrnec s polévkou, natolik je její vnitřek objemný a velmi odolný. Poličky jsou vyrobeny z odolného materiálu; tvrzeného skla.

Třída A++

Energetická třída, do které je jednodveřová lednička s mrazákem zařazována je třída A++ a to i díky účinnému a úspornému chodu. Roční spotřeba elektrické energie je 132 kWh. Klimatická třída mrazáku s lednicí je třída ST.

Provedení

Povrchové provedení jednodveřové ledničky s mrazákem AMICA FM1383AA je v bílé barvě. univerzální dvířka nabízejí možnost výběru při jejich otevírání a přizpůsobené mají i ergonomické madlo na vnější straně, které usnadňuje otevírání.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Výška: 84,5 cm
iTřída energ.účinnosti: A ++
Celkový čistý objem: 105 L
Čistá kapacita chladničky: 93 L
Čistá kapacita mrazničky: 12 L
Mrazící výkon: 2 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Ano

Další vlastnosti

Značka: Amica

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ne
Čistá kapacita chladničky: 93 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54,6 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 57,1 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 179 kWh
Klimatická třída: ST
Akumulační doba: 14 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 105 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 12 L
Mrazící výkon: 2 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Ano

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

100% Perfektní

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

  • Marta14.12.2016 5

Nahoru