Amica DP 6403 AZX

  • Doprava zdarma
  • Výprodej −18 %

Šírka: 59 cm, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Kov-Plyn, Materiál mřížek: Litina, Elektrické zapalování: Ano, Malý hořák (počet): 1, Standardní hořák (počet): 2, Velký hořák (počet): 1,


Cena 3 199 Kč

Sleva 18 % z ceny doporučené výrobcem: 3 899 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 31,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Amica DP 6403 AZX v nerezové barvě nabízí 4 hořáky, na kterých si připravíte svá oblíbená jídla. S plynovou varnou deskou Amica DP 6403 AZX máte možnost jednoduchého ovládání pomocí otočných knoflíků s elektronickým zapalováním. Na začátek přípravy stačí hrnce a pánve jakýchkoli rozměrů umístit na 2 stabilní litinové rošty. Pokud náhodou plyn zhasne, o vaši bezpečnost se postará bezpečnostní pojistka, která brání úniku plynu.

Varné zóny

Plynová varná deska Amica DP 6403 AZX disponuje 4 varnými zónami s různými průměry a výkony. Jsou integrovány do elektrického zapalování a poskytují maximální bezpečnost při vaření. Vybaveny jsou užitečnou pojistkou proti zhasnutí plamene, která uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene. Tak bude vaření nejen kvalitní a efektivní, ale i maximálně bezpečné. Příprava pokrmů na této varné desce bude maximálně efektivní a pohodlná. Stabilitu hrnců zajišťují 2 samostatné litinové ochranné mřížky.

  • Malý hořák 4,0 cm (1,0 kW) 1×
  • Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW) 2×
  • Velký hořák 9,0 cm (2,8 kW) 1×

Jednoduché ovládání

Plynová varná deska vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládáním, prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným zapalováním, které zvládne skutečně každý. Ovládací panel je umístěn v přední části desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Praktické ovládání si rychle osvojíte.

Flame Control

Lepší kontrola plamene díky 9 úrovním výkonu. Knoflíkem můžete přesně upravit velikost plamene podle typu připravených pokrmů. Menší plamen na úrovni 2-3 je ideální pro dušené pokrmy, úrovně 6-7 jsou optimální pro vaření zeleniny a 8-9 pro smažení masa nebo ryb.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Litina
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica DP 6403 AZX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno