Amica DI 6402 MFB

Indukční varná deska Amica DI 6402 MFB v černé barvě má 4 varné zóny vybavené funkcí Booster. Každá varná zóna je různého průměru a výkonu. Bezpečnost poskytují indikátory zbytkového tepla a dětský zámek. Varná deska je vybavena časovačem a také automatickým rozpoznáním přítomnosti hrnce. Senzorové ovládání je umístěno vpředu a zajišťuje snadné ovládání pomocí dotyku. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool ACM 920/BF

Splátky s 0% navýšením (více info)
Dodatečná sleva 20 % po zadání kódu "EWTROU20" (více info)

Whirlpool ACM 920/BF

Indukční varná deska Whirlpool ACM 920/BF představuje novou generaci domácích spotřebičů. Varná deska nabízí 4 indukční plotny, z toho dvě plotny tvoří flexi zónu. Varná deska se komfortně obsluhuje…

 • Šířka: 58 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Úspora energie

Indukční varná deska Amica DI 6402 MFB v černém provedení elegantně doplní téměř každou moderní kuchyň. Indukční desky jsou charakterizovány nejvyšší efektivitou při vaření. Indukční zóna rozpozná velikost varné nádoby a teplo vytváří rovnou v jejím dně, čímž minimalizuje tepelné ztráty. Uvařit dva litry vody trvá jen třetinu času oproti plynové desce a polovinu oproti sklokeramické desce. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat pomocí jemného dotyku.

Varné zóny

Pro vaření můžete využít 4 indukční varné zóny. Všechny indukční zóny disponují funkcí Booster pro zvýšení jejich výkonu. Díky této funkci je vaření rychlejší a váš čas strávený v kuchyni se podstatně zkrátí. Volný čas můžete věnovat svým zálibám nebo rodině. Všechny varné zóny disponují automatickým rozpoznáváním přítomnosti a velikosti hrnce, ukazatelem zbytkového tepla a časovačem. Pro bezpečný provoz je varná deska vybavena dětským zámkem. Ukazatel zbytkového tepla upozorní na to, že plocha varné zóny je ještě horká, ačkoliv byla již vypnuta. Vaření je tak ještě bezpečnější.

Senzorové ovládání a dětský zámek

Kromě snadné údržby pracovní plochy vám dotykové ovládání na varných deskách přináší několik funkcí: přesné nastavení výkonu nebo dětský zámek. Tato funkce slouží k ochraně vypnutého varného pole před náhodným zapnutím, například dětmi. Díky tomu chráníte sebe a své blízké před zraněním a máte jistotu, že váš domov i jeho obyvatelé jsou v bezpečí.

Zabudovaný časovač

Tato funkce umožňuje nastavit čas přípravy pro každou zónu desky, čímž je příprava několika pokrmů najednou lehčí než kdykoliv předtím. Časovač umožňuje nastavení doby trvání vaření na daném poli (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se pole vypne a informuje o dokončení vaření zvukovým signálem.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 57,6 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 230 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 19,9 kW

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 57,6 cm
Výška: 5,5 cm
Hloubka: 51,8 cm
Hmotnost: 10,5 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 19,9 kW

Vzhled

Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 23581

Všechny parametry

Recenze Amica DI 6402 MFB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica DI 6402 MFB