Amica DI 6402 B

Zobrazit

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Šírka: 59 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 400 V, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 6.4 kW,


Cena 5 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 671,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Indukční varná deska Amica DI 6402 B v černém provedení má senzorové ovládání umístěné vepředu. Nabízí 4 samostatné indukční varné zóny s různým výkonem a funkcí Booster. K dispozici je i ukazatel zbytkového tepla. Indukční varné desky automaticky rozpoznávají přítomnost hrnce. Pro bezpečnost je indukční varná deska vybavena dětským zámkem. PowerChoise umožňuje upravovat výkon napájení varné desky podle potřeby.

Úspora energie

Indukční varná deska Amica DI 6402 B v černém provedení elegantně doplní téměř každou moderní kuchyň. Indukční desky jsou charakterizovány nejvyšší efektivitou při vaření. Indukční zóna rozpozná velikost varné nádoby a teplo vytváří rovnou v jejím dně, čímž minimalizuje tepelné ztráty. Uvařit dva litry vody trvá jen třetinu času oproti plynové desce a polovinu oproti sklokeramické desce. Výkon indukčních varných zón můžete ovládat pomocí jemného dotyku. Varná deska umožňuje také díky funkci PowerChoice přepínání mezi jednofázovým a třífázovým připojením.

Varné zóny

Pro vaření můžete využít 4 indukční varné zóny. Všechny indukční zóny disponují funkcí Booster pro zvýšení jejich výkonu. Díky této funkci je vaření rychlejší a váš čas strávený v kuchyni se podstatně zkrátí. Volný čas můžete věnovat svým zálibám nebo rodině. Všechny varné zóny disponují automatickým rozpoznáváním přítomnosti a velikosti hrnce, ukazatelem zbytkového tepla a časovačem. Pro bezpečný provoz je varná deska vybavena dětským zámkem. Ukazatel zbytkového tepla upozorní na to, že plocha varné zóny je ještě horká, ačkoliv byla již vypnuta. Vaření je tak ještě bezpečnější.

 • 1× Indukční zóna BOOSTER 21 cm (1,8/2,2 kW)

 • 1× Indukční zóna 18 cm (1,8 kW)

 • 2× Indukční zóna 16 cm (1,4 kW) 2 ks

Senzorové ovládání a dětský zámek

Kromě snadné údržby pracovní plochy vám dotykové ovládání na varných deskách přináší několik funkcí: přesné nastavení výkonu nebo dětský zámek. Tato funkce slouží k ochraně vypnutého varného pole před náhodným zapnutím, například dětmi. Díky tomu chráníte sebe a své blízké před zraněním a máte jistotu, že váš domov i jeho obyvatelé jsou v bezpečí.

Zabudovaný časovač

Tato funkce umožňuje nastavit čas přípravy pro každou zónu desky, čímž je příprava několika pokrmů najednou lehčí než kdykoliv předtím. Časovač umožňuje nastavení doby trvání vaření na daném poli (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se pole vypne a informuje o dokončení vaření zvukovým signálem.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 400 V
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 6.4 kW

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Amica DI 6402 B

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jan

16. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • 4x booster
 • zatím nic

deska funguje zatím dobře, koupeno s bonusem od Amica


Andrea

20. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Výborná indukční deska
 • Nejsou vidět tlačítka, musela jsem je obtáhnout bílým fixem